Pinhani Dünyadan Uzak Şarkı Sözleri

Pinhani Dünyadan Uzak Şarkı Sözleri Dünyadan Uzak Şarkı Sözü, Pinhani dünyadan uzak şarkısının sözlerine yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Pinhani Dünyadan Uzak Şarkı Sözleri Dünyadan Uzak Şarkı Sözü

Pinhani Dünyadan Uzak Şarkı Sözleri
Sayfa İçeriği: Pinhani Dünyadan Uzak Şarkı Sözleri

Son zamanlar da yine gündeme gelen pinhani dünyadan uzak şarkı sözleri bir çok insan tarafından merak konusu oldu. Aramalar da dünyadan uzak şarkı sözlerini kimin söylediği de aranmakta. Yazımızın içeriğin de pinhani dünyadan uzak şarkı sözü ve dünyadan uzak şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz. Siz de yazımızın devamına giderek dünyadan uzak şarkısını kimin söylediğini öğrenebilirsiniz. Peki pinhani dünyadan uzak şarkı sözleri nelerdir?

Dünyadan uzak şarkısı Pinhani’ya aittir. Son zamanların en çok beğenilen şarkısı olan dünyadan uzak şarkısının sözleri de merak konusu oldu. Yazımızın içeriğin de siz değerli dostlarımız için pinhani dünyadan uzak şarkısının sözlerini ayrıntılı olarak derleyip hazırladık. Şarkının söz, müzik vede düzenlemesi Sinan kaynakcı’ya aittir. Kayıt ise Selim aydın Miks ve mastering işlemlerini Dinçer demirci üstlenmiştir. Elektrik gitar, Akın eldes Bas gitar ise Selim aydın’dır. Vokal, akustik, geri vokal, elektrik gitar, davul vede tef Sinan kaynakcı üstlenerek güzel şarkıyı hayata geçirmişlerdir. Şarkının sözlerine yazımızın devamına giderek ulaşabilir ve öğrenebilirsiniz.

Pinhani Dünyadan Uzak Şarkı Sözü

Dünyadan Uzak Şarkı Sözleri

Bir yol var ama her yerde tuzak,
Bir yol daha var, dönmek de yasak.
Deryaya yakın, dünyadan uzak,
Deryaya yakın, dünyadan uzak.

Gel vazgeçelim hiç zorlamadan,
Sen aklı selim, ben yorgun adam.
Bir yer bulalım, dünyadan uzak,
Bir yer bulalım, dünyadan uzak.

Yine gözümüz yükseklerde,
Hayat geçiyor perde perde.
Doydum artık bana müsaade,
Bir yer bulalım, dünyadan uzak.

Yapamadığım birçok şey var,
Hem tatminsizim, hem günahkar.
Sen beni bu şehirden kurtar,
Bir yer bulalım, dünyadan uzak.

Pinhani Dünyadan Uzak Şarkı Sözleri, 2020 yılının Mart ayının sonların da çıkan şarkı dinleyicilerden büyük ilgi görerek youtube platformunda 539 bin beğeni alarak, 73 milyon tıklanmaya ulaştı. Yeniden gündeme gelen pinhani dünyadan uzak şarkı sözlerine yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz. Eğer ki sizin de pinhani dünyadan uzak şarkı sözleri, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Pinhani dünyadan uzak şarkı sözleri, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da dünyadan uzak şarkı sözleri yazımızdan haberdar edebilirsiniz.
Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Düzenli Uykunun Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed