Yuvamdaki Düşman Oyunları Kim? Yuvamdaki Düşman Ne Zaman Başlıyor?

Yuvamdaki Düşman Oyunları Kim? Yuvamdaki Düşman Ne Zaman Başlıyor?, Show tv’in iddalı dizisi olan yuvamdaki düşman çekimlerine başladı.

Yuvamdaki Düşman Oyunları Kim? Yuvamdaki Düşman Ne Zaman Başlıyor?

Yuvamdaki Düşman Oyunları Kim
Yuvamdaki Düşman Oyunları Kim

Yuvamdaki düşman dizisinde oynayacak oyuncularda belli oldu, peki başrollerini kim oynayacak? Gelin bunu yazımızın devamında öğrenelim. Dizinin yapımcılığını “Düş Gezginleri” üstlenmiş olup yönetmeni ise, Müge Uğurlar‘dır. Senaryo yazarı, Rüya İşçileri kaleminden olan dizi çekimlerine başlamış olup set günleri devam etmektedir.

Heyecan dolu dizide, bir çok oyuncu yer almaktadır. Hikayesi entrika dolu olmasıda gözlerden kaçmamaktadır. Başrol oyuncuları oldukça iddialı görünmekte olan dizi yuvamdaki düşman reytinglerde bakalım ne gibi beklentilerle karşılaşacaklar.

Yuvamdaki Düşman Baş Rol Oyuncuları?

Nebahat Çehre
Ece Çeşmioğlu
Pamir Pekin
Aslı Tandoğan

Çekimler istanbul kemerburgaz’da başladı. Bir çok hikayeye yer verilecek olan dizide görülen oyuncu kadrolarında bir çok isime yer verilmiş, Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı oyuncu kadrosu ile ekranların karşısında.

Yuvamdaki Düşman Hikayesi Nedir?

Yuvamdaki düşman dizisinin aslında hikayesi bir çok sahnelerinde değişiklik olarak ele alınacağından şuanlık hikaye konusunda, çocukluktan beri özenmiş olduğu hayallerini kurduğu vede ulaşmaya bir adım kala tüm elinden herşeyin bir anda gittiğini yani kaybettiğini gören genç bir kadını anlatmakta. Vede bu genç kadının tekrar hayatını kurmak için gözünü diktiği varlıklı vede mutlu bir aile hikayesini anlatmaktadır.

Yuvamdaki Düşman Yakında Show TV Ekranlarında.

Şimdiden burdan dizi ekibine, dizi oyuncularına başarılar diliyoruz.

Yuvamdaki Düşman Oyunları Kim, başrollerinde nebahat çehre,ece çeşmioğlu,pamir pekin,aslı tandoğan bulunmakta. Diğer oyuncu kadrosu ise, pelin öztekin,hakan dinçkol,rıza akın,doğaç yıldız,cansu türedi,sultan köroğlu kılıç olarak şuanda bilinen bilgiler arasında. Yuvamdaki düşman dizisi hikayesine bakılacak olursa gerçekten güzel bir dizi olacağına benziyor umarım güzel izlenim alırlar. Sizinde eğerki Yuvamdaki Düşman dizisi ile ilgili sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Yuvamdaki Düşman Oyuncuları Kim adlı yazımızdan arkadaşlarınızıda haberdar ederek onlarında yeni dizi hakkında bilgisi olmasını sağlayabilirsiniz. Bize destek olmak için yazımızı sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Tükendi Duygularım Vakti Zamanında Sevdamın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed