İnstagram Görüntülü Konuşma Özelliği Aktifleşti

instagram Görüntülü Konuşma Özelliği Aktifleşti Yeni Özellik, instagram mobil kullanıcıları için artık görüntülü konuşma özelliğini aktif hale getirdi.

İnstagram Görüntülü Konuşma Özelliği Aktifleşti Yeni Özellik

instagram Görüntülü Konuşma
Sayfa İçeriği: İnstagram Görüntülü Konuşma Nedir, İnstagram Görüntülü Konuşma, İnstagram Görüntülü Konuşma Nasıl Kullanılır, İnstagram Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır, İnstagram Görüntülü Konuşma Hakkında, İnstagram Görüntülü Konuşma Özelliği Nedir

INSTAGRAM GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA ÖZELLİĞİ HAKKINDA

Instagram mobil kullanıcıları için artık görüntülü konuşma özelliğini aktif hale getirdi. Uzun zamandır gelmesi için kullanıcıların sabırsızlıkla bekleyişi, sonunda aktif edildi. Bir çok kullanıcının merak ettiği instagram görüntülü arama nasıl yapılır sorusu… İnstagram üzerinde, milyonlarca kullanıcı bulunmakta, buda yeni gelen görüntülü konuşma özelliği ile bir çok kesime hitap edeceğe benzemektedir. Mobil kullanıcıları bu özelliği ocak ayından beri beklemekte peki görüntülü konuşma instagram üzerinde nasıl yapılmakta.

Merak edilen özellik hakkında, öğrenmek istediklerinizi instagram görüntülü konuşma özelliği aktifleşti yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. İnstagram üzerinde, görüntülü konuşma özelliğini kullanmak oldukça basit vede kolaydır. İnstagramın düzenlemiş olduğu, mesajlaşma yerini görüntülü arama seçeneğiyle güzelleştirmiş. Uygulamaya son zamanlarda, yeni özellikler vede fonksiyonlar kazandıran facebook, işi biraz daha daha ileri düzeye taşımış durumda.

INSTAGRAM GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA NASIL YAPILIR?

Instagram üzerinde aslında görüntülü konuşma özelliğini kullanmak oldukça kolay. Kullanıcılar nasıl kullanacağı hakkında bilgisi yoksa eğerki, mesajlaştığınız herhangi bir insanın penceresinde iken sağ üst kısımda yer alan ‘Video Kamera’ simgesi görünmektedir. Eğerki ona dokunduğunuz anda karşı tarafı aramaya başlamış olursunuz. Karşı tarafa görüntülü arama göndermiş olur vede instagram görüntülü arama özelliğini başlatmış olursunuz. Son zamanlarda, kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği görüntülü konuşma en sonunda instagram üzerinde aktif edildi.

İnstagram Görüntülü Konuşma özelliği hakkında bilmek istediğiniz, merak ettiklerinizi sayfamız da derlediğimiz yazımızdan öğrenebilirsiniz. Eğerki sizinde instagram görüntülü konuşma özelliği hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Yeni aktif edilen instagram görüntülü konuşma özelliğini nasıl bulduğunuzu yada eksiklerini, artılarını bizimle paylaşabilirsiniz. Sizde eğerki sosyal medya ilgili bilgilerin daha çok gelmesini istiyorsanız, sayfamızı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Gripten Sonra Diş Fırçası Değiştirmenin Önemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed