İnstagram İGTV Yeni Özelliği

instagram iGTV Yeni Özelliği IGTV Bomba Özelliği Nedir? Instagram IGTV yeni özelliğini bu hafta piyasaya çıkaracığı açıkladı.

İnstagram İGTV Yeni Özelliği İGTV Bomba Özelliği Nedir?

instagram iGTV Yeni Özelliği
Sayfa İçeriği: İnstagram İGTV Yeni Özelliği, İGTV Bomba Özelliği Nedir, İgtv Nedir, İgtv Özelliği Ne İşe Yarıyor, İnstagram Yeni Video Servisi İngtv, İnstagram Yeni Servisi, İnstagram İgtv Uygulaması, İgtv Uygulaması Nedir

İGTV ÖZELLİĞİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

İnstagram igtv yeni özelliğini bu hafta piyasaya çıkaracığı açıkladı. İnstagram‘ın bu yeni getireceği İnstagram TV ile artık bir saate kadar video yayını yapılabilecek vede her kullanıcı artık igtv özelliği ile bir saate kadar video yayınlama özelliğini kullanabilecek. İnstagram, platformunda şuana kadar en fazla bir dakikalık videolar yayınlanmaya izin veriliyordu. Yeni özelliğin gelmesi ile artık kullanıcılar bir saate kadar video yayınlayabilecekler.

Şuanda için instagram platformunun yeni özelliği olan igtv yayınlanacak videolarda reklam olacağı yada olmayacağını yani youtube gibi diğer video sitelerinde olduğu gibi yayıncıların para kazanıp kazanmayacağı henüz bilinmemektedir. Kevin Systrom, instagram’ın kurucusu açıklamalarında, henüz bu konuda bir karar vermek için acelelerin olmadığını söyledi.

İNGTAGRAM’DAN BOMBA YENİ ÖZELLİK (İGTV)

Yeni gelecek özellikte, paylaşılan videolar, portre modunda olacak yani dikey olarak görünecek. Kevin Systrom instagram kurucusunun yapmış olduğu açıklama da insanların doğal telefon tutuş şeklinden kaynaklandığını söyledi. İnstagram platformunda kullanıcıların paylaşmakta olduğu videolar bir dakika vede hikayeler bölümünde yayınlanan videolar ise 15 saniye sınırı bulunmaktadır. Hikaye de yayınlanan kısa videolar 24 saat içinde silinmekte.

İnstagram, içinden erişilen igtv yanı sıra ayrı bir uygulama olarak yayınlanabilecek. BBC haberine röportaj veren Kevin Systrom, insanların televizyon karşısında daha az, telefon başında ise daha fazla zaman geçirmesi üzerine böyle bir karar aldıklarını belirtti. igtv özelliğinden sonra ki gelecek yeni özellik ise instagrama kullanıcıların bilgisayar üzerinden video yüklemesi yapabilecekleri olacak.

İnstagram İGTV Yeni Özelliği, hakkında bilmeniz gereken instagram yeni bomba özelliği. Sizde eğerki instagram igtv yeni özelliği yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Son zamanlarda, instagram platformu yeni özellikler ile bir çok kez adını duyurma yolunda. Değişik vede kullanıcılarını memnun edecek bir çok özelliği getirirken, son zamanlarda en gözde olma yolunda. Yeni gelecek igtv özelliği kullanıcılar tarafından çok beğenileceğe benzemekte, eğerki sizinde igtv özellik hakkında görüşleriniz varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Şeker Hastalığı Belirtileri Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed