Instagrama Yepyeni Özellik Eklendi!

instagrama yepyeni ozellik eklendi! Instagramdan Yeni Özellik… Dünyaca ünlü olan en büyük sosyal ağlardan biri olan instagrama yeni özellik

Instagrama Yepyeni Özellik Eklendi! Instagramdan Yeni Özellik…

instagrama yepyeni ozellik
instagrama yepyeni ozellik

Günden güne gelişmekte olan dünyca ünlü sosyal ağlardan instagram yeni yıla girmeden yeni özelliği aktif etti. Artık hızlıca gelişen teknoloji çağı, her insanın elinin altında olarak devrede. Bu gibi durumlarda ise sosyal ağlardaki platformlar devreye girmekte olup, gün gün ilerleme gösteren dev sosyal ağ olan instagram kullanıcılarında beğenisinden yola çıkarak, takip etmedikleri kişilerinde paylaşmış olduğu fotoğraf vede videolarını gösterebilecek.

SOSYAL MEDYA

Aralık ayında demo olarak sunulan özellik, kısıtlı katılımcı sayısı ile test edilmeye sunulmuş olan özellik artık sosyal ağın tüm kullanıcılarında kullanıma açıldı. Instagram’da bu özellik instagram tarafından önerilen ancak beğenilmeyen içerikler vede paylaşımın üzerine üç noktaya dokunarak gizlenebilecek. Önerilen kullanıcının beğenileri vede takip ettiği hesaplara göre çalıştığını belirten sosyal ağ devi instagram, önerilen içerikler instagramın yapay zeka algoritmaları tarafından sorgulanarak ilgi alanları sayesinde derlenecek.

İnstagram son yapması beklenen özellikte ise, kullanıcıların beğenmediği fotoğraflar üzerinden önerilerini iyileştirerek sürdürmesi. İnstagram, paylaşımları 2016 yılından bu yana kronolojik sırayla kullanıcılarına sunmaktadır.

Instagram Artık Önerileri Özel İçerik Olarak Sunacak!

Kronolojik sıralamamadan vazgeçerek artık kullanıcıları kızdıran şirketin bu hamlesi işleri dahada kızıştıracak gibi durmaktadır. Ziyaretçilerin sürekli farklı hesapları görmekten başka çareside olmayacak. Bu gibi yeni özelliklere kullanıcıların tepkisi nasıl olacağını bizlerde merak etmekteyiz.Öneriler özelliğini sunan instagram siz değerli kullanıcılarını oldukça düşünerek yeni özelliğini sunmaya başlamış bulunmakta. İlginiz olan yada ilginizi çeken bir çok göndereyi doğrudan artık haber kaynağınızda görmeniz mümkün.

Instagrama gelen yeni özellik, oldukça konuşulacağa benzemekte. Günden güne geliştirilen sosyal devi instagram aslında bir çok kez yeni özellik getirmiş olup, yeni yıla ramak kala ise öneriler özelliğini devreye sokmuş bulunmaktadır. Siz dostlarımıza instagramın yeni getirmiş olduğu özellikten yazımızda bilgi verdik. Sizlerde bu bilgiler hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Instagram Yeni Özellik hakkında arkadaşlarınızında bilgisi olması açısından onlarlada paylaşarak, bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yeni Yıl Mesajları – Yılbaşı Güzel Sözleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed