Tiktok Videolarına Kendi Sesinizi Ekleme Yöntemi

Tiktok Videolarına Kendi Sesinizi Ekleme Yöntemi Tiktok Ses Ekleme, Tiktok seslendirme özelliği nasıl kullanılır? Hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz.

Tiktok Videolarına Kendi Sesinizi Ekleme Yöntemi Tiktok Ses Ekleme

Tiktok Videolarına Kendi Sesinizi Ekleme Yöntemi
Sayfa İçeriği: Tiktok Videolarına Kendi Sesinizi Ekleme Yöntemi

Siz de tiktok üzerinde mevcut videolara tiktok sesleri eklemek için yazımızın içeriğinden yardım alabilir vede öğrenebilirsiniz. Yazımızın içeriğinden ulaşabileceğiniz tiktok ses ekleme özelliği ile artık tüm videolara kendi sesinizi ekleyebilirsiniz. Yazımızın devamına giderek, tiktok seslendirme özelliği kullanımı hakkında bilgi alabilir vede öğrenebilirsiniz. Peki tiktok videolarına kendi sesinizi ekleme yöntemi nasıl yapılır?

Tiktok uygulamasını nerede ise milyonca kişi kullanmakta ve aktif olmaktadır. Ses kütüphanesin de ise bir çok farklı sesler bulunmaktadır. Komik, eğlenceli, dram kategorisindeki seslerle videolarınızı daha etkili şekilde yaratabilirsiniz. Bu ses kütüphanesini kullanmanın yanı sıra, kendi telefonunuzdaki sesleri ya da müzikleri de videolarınıza ekleyebilirsiniz. Yalnız bu sesleri ya da müzikleri kullanır iken telif haklarının olduğunu da unutmamanız lazım. Telif hakkı yediğiniz videoları kaldırmanız gerekmektedir. Siz de yazımızın devamına giderek tiktok videolarına ses ekleme ile ilgili bilgilere ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz.

Tiktok Videolarına Müzik Ekleme Yöntemleri

Tiktok Seslendirme Özelliği Kullanımı

Öncelikle tiktok uygulamasını açık ve alt kısımdaki artı işaretine basın. Video kaydetme işlemi için ekrandaki kırmızı bulunan butona dokunun. Yeni bir video kaydetmek yerine daha önce kaydedilen videoyu da kullanabilirsiniz. Video kaydetme işlemini bitirdiğiniz de veya seslendirme için video seçtikten sonra ekranın üst kısmında ilerle butonuna dokunun. Sonra seslendirme butonu üzerine dokunun. Sağ üst köşede filtreler düğmesinin altında göreceksiniz. Karşınıza çıkan ekranda, sesi kaydetmeye başlamak için, kayıt düğmesini seçin. Sesinizi tüm videoya kaydetmek için öğresine dokunmanız yeterlidir. Videonun sadece bir kısmına sesinizi kaydedeceksiniz, kayıt sırasın da butona basılı tutmalısınız. Butona basmayı bıraktığınız da kayıt işlemi duracak. Eğer ki orjinal bir sesi videodan kaldırmak istiyorsanız, altta yer alan orjinal sesi koru kutusunun işaretini kaldırın. Bu sesi arka planda tutmak istiyorsanız da, kutuyu işaretlemelisiniz. Ses kaydına devam etmek için ise kaydet butonuna dokunun.

Tiktok Ses Ekleme Özelliği
Tiktok Ses Ekleme Özelliği

Tiktok videonuza kendi sesinizi eklemenin yanı sıra, tiktok platformunun sunmuş olduğu sesleri kullanarak da etkili videlar yapabilirsiniz. Uygulamada ki seslendirme özelliği ile oluşturulan videolarla takipçi sayınızı artırmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken işlem çok kolay.

Tiktok Videolarına Ses Ekleme Özelliği

Tiktok uygulamasına girin ve ekranın alt kısmındaki kırmızı daire şeklindeki kayıt butonuna dokunarak video çekin. Videoyu kaydetmek için kormızı tik işaretine dokunun. Sonraki adım da ise ekrandaki seslendirme menüsünden bir seslendirme oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt butonuna basılı tutarak ses ekleme işlemini gerçekleştirin. Bu işlemi gerçekleştir iken, videonun arka plan sesini kapatmak için orjinal sesi koru simgesini boş bırakın. Kaydet butonuna tıklayın vede sesler menüsüne giriş yapın. Son aşama da ses seviyesine tıklayarak orjinal ses geçişlerini ayarlayın ve hepsi bu kadar.

Tiktok Videolarına Kendi Sesinizi Ekleme Yöntemi, tiktok uygulamasın da, videolara ses ekleme oldukça basittir. Siz de bir kaç ayarla kendi sesinizi videolara ekleyebilir ve harika videolar oluşturabilirsiniz. Eğer ki sizin de tiktok videolarına kendi sesinizi ekleme yöntemi, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Tiktok videolarına kendi sesinizi ekleme yöntemi, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da tiktok seslendirme özelliği kullanımı yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Instagramda Kaliteli İçerik Nasıl Oluşturulur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed