Twitter Beğen Düğmesini Neden Kaldırdı?

Twitter Beğen Düğmesini Neden Kaldırdı? Yer İmleri Özelliğini Getiriyor! Twitter üzerinde nerde ise 3 yıldır var olan like butonu artık tarih olmuyor.

Twitter Beğen Düğmesini Neden Kaldırdı? Yer İmleri Özelliğini Getiriyor!

Twitter Beğen Düğmesini Neden Kaldırdı
Sayfa İçeriği: Twitter Beğen Düğmesini Neden Kaldırdı, Twitter Like Butonunu Neden Kaldırdı, Twitterdan Yeni Özellik, Twitter Yer İmleri Özelliği Nedir, Yer İmleri Özelliğinde Neler Değişti, Twitter Yeni Özelliğini Duyurdu

Twitter beğen düğmesini neden kadırdı, ile ilgili tüm sorular kullanıcıları merak ettirmekte. Sizler için hazırladığımız yazımız da twitterdan yeni özellik hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Son zamanlar da çok konuşulan twitter kullanıcılarına yeni bir özellik getirmek için uğraşmakta. Twitter yaklaşık olarak kullanıcılarına sunmuş olduğu vede daha sonra ulaşmak istedikleri tweetleri kolaylıkla bulabilecekleri, beğen yani like düğmesini kaldırıyor.

Jack dorsey, şirket ceosunun yapmış olduğu etkinlikte, beğen düğmesinin aslında çok benimsenmediğini yani beğenilmediğini vede yakın zamanlar da kaldırılacağını belirtti. Şirket ceosu Jack Dorsey, kullanılan bu sistem yerine kullanıcılara yeni özellik olarak, ‘Yer İmleri’ özelliğinin getirileceğini belirtti. Beğen butonunun görevi aslında, kullanıcılar daha sonra bakmak istediğini vede ulaşmak istedikleri tweetlere tek tuşla erişebilir hale getiriyordu.

TWİTTERDAN YENİ ÖZELLİK YER İMLERİ

Twitter yeni özelliği olan yer imleri henüz nezaman aktif edileceği konusunda tam olarak belli bir zaman yok. Yalnız yeni güncellemenin yakın zamanlar içinde yayınlanması bekleniyor. Twitter getireceği bu yeni özellik olan yer imleri sayesin de kullanıcılar istedikleri tweetleri doğrudan kaydedebilecek. Bildiğiniz üzere yer imleri bölümü kullanmakta olduğumuz tüm tarayıcılarda bulunmakta, beğendiğiniz yada daha sonra ulaşmak istediğiniz tüm sayfaları kayıt altına alıp, daha sonra ulaşabiliyorsunuz. Twitter üzerindeki yeni özellikte bu şekilde olacak gibi tüm kullanıcıların seviceği yönülde görülmektedir.

Twitter Yer İmleri Özelliğini Getiriyor, yazımız da twitter yeni özelliği hakkında bilmeniz gerekenleri bulabilirsiniz. Sizin de eğerki twitter yer imleri özelliğini getiriyor yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınızı bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Twitter yer imleri özelliğini getiriyor sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bebeklere Banyo Nasıl Yaptırılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed