Twitter Hesap Onaylamayı Neden Durdurdu?

Twitter Hesap Onaylamayı Neden Durdurdu? Twitter Mavi Tık Nasıl Alınır? Twitter son zamanlar da amacı dışı kullanılan mavi tık olayını askıya aldı…

Twitter Hesap Onaylamayı Neden Durdurdu? Twitter Mavi Tık Nasıl Alınır?

Twitter Hesap Onaylamayı Neden Durdurdu
Sayfa İçeriği: Twitter Hesap Onaylamayı Neden Durdurdu, Twitter Mavi Tık Nasıl Alınır, Twitter Onaylı Hesap Neden Vermiyor, Twitter Mavi Tık Neden Kaldırıldı, Twitter Onaylı Hesap, Twitter Mavi Tık Nedir, Twitter Onaylı Hesap Nedir, Twitter Mavi Tık Kimlere Veriyor

Twitter hesap onaylamayı neden durdurdu ile ilgili bilmeniz gereken bazı bilgileri siz değerli dostlarımız için yazımız da mercek altına aldık. Twitter mavi tık nasıl alınır? Hakkında merak ettiğiniz tüm her şeyi yazımızın devamına giderek bulabilirsiniz. Twitter mavi tık nedir? ve Twitter onaylı hesap neden vermiyor? Sorularının cevaplarına sayfamızdan yardım alarak ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. Peki twitter hesap onaylamayı neden durdurdu? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Sosyal medyanın en çok tercih edilen ve en çok kullanılan platformu olan Twitter çok konuşulan mavi tık olayını bir süreliğine askıya aldı. Bir çok kişinin son zamanlarda amacı dışı olarak başvurdukları twitter mavi tık olayını twitter yönetimi hesap onaylama uygulamasını askıya aldı. Bu olayın amacından saptığını vurgulayan twitter, düzenlemeleri yaptıktan sonra tekrar hesap onaylama işlemini açacaklarını duyurdu.

TWİTTER ONAYLI HESAP NEDEN VERMİYOR?

TWİTTER MAVİ TIK NEDEN KALDIRDI?

Haberciler, müzisyenler, iş insanları, siyasetçiler ve tanınmış kişiler gibi kendinden oldukça söz ettiren Twitter kullanıcıları sosyal ağ tarafından gerçekten onlara ait olduklarını belirtmek için Mavi Tık olarak bilinen onay alıyorlardı. Kullanıcının onaylı hesap olması önem vede popülerite sembolünü simgeliyordu. Twitterin son zamanlar da ırkçı vede faşist söylemlerde bulunan hesapları da onaylaması ile sistemin işleyişinin sorgulanması gerektiği düşünüldü. Twitter kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey onaylı hesap sisteminin yeniden değerlendirilmesi için şuanlık askıya aldığını belirtti. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklama da ise onaylı hesapların amacından saptığı vurgulandı.

Twitter bu sistem üzerinde yapacağı yenilikler ve değişikler uygulanana kadar hiç bir hesabın onaylanmayacağını da belirtti. Daha önceden onaylanmış olan hesaplar ise mavi tıklarını taşımaya aynen devam edecekler. Onlar üzerinde değişimler ya da geri alımlar gibi bir değişikliğe gidilmeyecek. Twitter son zamanlarda yeni tasarımı ile de çok konuşulmuştu ve yeni tasarım ile birlikte mavi tık olayına da en kısa sürede gerekeni yapacaklardır.

Twitter Hesap Onaylamayı Neden Durdurdu, yazımız da hazırladığımız twitter hesap onaylamayı durdurması ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Sizin de eğer ki twitter hesap onaylamayı neden durdurdu, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Twitter hesap onaylamayı neden durdurdu, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Android Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed