Twitter iOS Uygulamasına Yeni Özelliği Nedir?

Twitter iOS Uygulamasına Yeni Özelliği Nedir? En İyi Tweetler Özelliği, Twitter yeni özelliği olan en iyi tweetler özelliğini test ederek duyurdu.

Twitter iOS Uygulamasına Yeni Özelliği Nedir? En İyi Tweetler Özelliği

Twitter iOS Uygulamasına Yeni Özelliği Nedir
Sayfa İçeriği: Twitter iOS Uygulamasına Yeni Özelliği Nedir, Twitter iOS Uygulamasına Yeni Özellik, iOS Uygulamasına Yeni Özelliğin Özellikleri Neler, iOS Uygulamasına Twitterdan Yeni Özellik, En İyi Tweetler Özelliği Nedir

Twitter iOS uygulamasına yeni özelliği nedir hakkında bilmeniz gerekenleri vede merak edilenleri yazımızdan öğrenebilirsiniz. En iyi tweetler özelliğini iOS uygulamasına için test eden twitter, son zamanlar da kullanıcılarını sevindirecek bir özelliği getirme çabalarında. Peki yeni özellikte neler olacak? iOS uygulamasına yeni özelliği hakkında daha fazla bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dünyanın popüler sosyal devi twitter, kullanıcıları için yeni özelliği test ettiğini açıkladı. Yeni özelliği ile birlikte twitter kullanıcıları da twitter ana sayfa üzerinde en iyi tweetlerin mi yoksa, en yeni tweetlerin mi görüneceğine karar verebilecekler. Yeni gelecek özellik oldukça basit şekilde çalışmaktadır. Twitter uygulamasına girdiğiniz de sağ üst köşede bulunan buton sayesinde, en iyi tweetleri üste gör veya en yeni tweetleri üstte gör şeklinde seçenekleri sunmaktadır. Kullanıcı bu seçeneceğe dokunduğunda ise uygulama ana sayfanızı seçiminize göre güncellemektedir.

İOS UYGULAMASINA TWİTTERDAN YENİ ÖZELLİK

Twitter yeni özelliğini şuanlık için sadece iOS platformuna açıkladı. Bu sebeple de şuanda az sayıda iPhone vede iPad kullanıcısı özelliği test edebilmekte. Twitter özelliğin android platformuna veya web site üzerine gelip gelmeyeceği hakkında bilgi paylaşmadığından bunu öğrenebilmek için özellik tüm iOS kullanıcılarına sunulana kadar beklenmesi gerekmektedir.

Twitter iOS Uygulamasına Yeni Özelliği Nedir, hakkında bilmeniz gerekenler vede yeni özellik hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz. Sizin de eğerki twitter ios uygulamasına yeni özelliği nedir yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınızı bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Twitter ios uygulamasına yeni özelliği nedir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kış Aylarında Bağışıklığı Güçlendirme Önerileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed