Whatsapp Anlık Fotoğraf Nasıl?

Whatsapp Anlık Fotoğraf Nasıl? Whatsapp’ta Fotoğraf Nasıl Atılır? Whatsapp Tek Seferlik Fotoğraf Gönderme, Hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Anlık Fotoğraf Nasıl? Whatsapp’ta Fotoğraf Nasıl Atılır?

Whatsapp Anlık Fotoğraf Nasıl
Sayfa İçeriği: Whatsapp Anlık Fotoğraf Nasıl

Whatsapp uygulamasın da, bir fotoğrafı ya da videoyu karşı tarafa gönderdiğiniz de, gönderdiğiniz video ya da fotoğraf karşınızda ki kişinin telefon hafızasın da saklı kalmaktadır. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için whatsappta fotoğraf nasıl atılır? vede whatsapp tek seferlik fotoğraf gönderme ile ilgili sorularının cevaplarına ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Peki Whatsapp anlık fotoğraf nasıl?

Gönderilen video vede fotoğraflar karşı tarafın telefonun hafızasın da saklı kalmasını istemeyenler, göndermiş olduğu fotoğrafın üzerine basılı tutarak herkesten sil özelliği ile gönderdiği kişiden silebiliyor. Bu durum her telefonlar da olmasa da, galeriye kaydedilen video vede fotoğraflar orada saklanmaktadır. Bazı yöntemle birlikte, artık göndereceğiniz video vede fotoğraflar karşı tarafın açtıktan sonra ve kapattığında telefonundan kalıcı olarak tamamen silinmesidir. Buna kısaca tek seferlik işlem denmektedir. Yazımızın devamına giderek whatsapp tek seferlik fotoğraf gönderme işlemi hakkında daha fazla bilgilere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp’ta Fotoğraf Nasıl Atılır?

Whatsapp Tek Seferlik Fotoğraf Gönderme

Fotoğraf ya da video yollayacağınız kişinin sohbet ekranına giriş yapın. Bu bölümde ataç simgesine basın ve galeri klasörüne gidin. Oradan ise göndereceğiniz fotoğraf ya da videoyu seçin. Göndereceğiniz video veya fotoğrafı seçili hale getirdikten sonra, göndere basmadan önce, gönder düğmesinin solunda yer alan ‘1‘ kısmına dokunun ve ekran da ‘FOTOĞRAF BİR DEFA GÖRÜNTÜLENECEK ŞEKİLDE AYARLANDI.‘ uyarısı alacaksınız. Bu uyarıdan sonra gönder düğmesine basabilirsiniz. Fotoğrafı veya videoyu gönderdikten sonra ekranınız da 1-Fotoğraf ya da 1-Video ibaresi göreceksiniz. Eğer vazgeçerseniz, yine gönderi üzerine basılı tutarak, herkesten silebilirsiniz. Gönderdiğiniz fotoğraf ya da videoyu açtıktan sonra, dilediği kadar açık kalabilir, yalnız gönderiyi kapattıktan sonra telefonundan tamamen silinmiş olacak. Gönderdiğiniz fotoğraf ya da videodan karşı taraf ekran görüntüsü aldığında da, size bildirim gelmeyecektir.

Whatsapp Anlık Fotoğraf Nasıl, whatsapp uygulamasın da gönderdiğiniz fotoğraf ya da video karşı tarafın telefonunda kalmasını istemiyorsanız, yazımızın içeriğin de sizin için hazırladığımız whatsapp tek seferlik fotoğraf gönderme yöntemini deneyebilirsiniz. Eğer ki sizin de whatsapp anlık fotoğraf nasıl, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Whatsapp fotoğraf nasıl atılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da whatsapp tek seferlik fotoğraf gönderme yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Uyku Apnesi Nedenleri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed