WhatsApp Sesli Görüşmeler Nasıl Kayıt Edilir – Nasıl Saklanır?

WhatsApp Sesli Görüşmeler Nasıl Kayıt Edilir? Nasıl Saklanır? Bir çok şekilde aslında kayıt edilebilmektedir, app uygulamaları sayesinde.

WhatsApp Sesli Görüşmeler Nasıl Kayıt Edilir – Nasıl Saklanır?

WhatsApp Sesli Görüşmeler Nasıl Kayıt Edilir
WhatsApp Sesli Görüşmeler Nasıl Kayıt Edilir

WhatsApp uygulaması‘nda aslında sesli görüşmeleri app uygulamaları sayesinde rahatlıkla kayıt edebilirsiniz. Vede saklama imkanınız olmaktadır. Bir çok programlar vede app uygulamaları whatsapp sesli görüşmeleri kayıt etmenize izin vermektedir.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle artık insanlar, haberleşme olarak whatsApp görültülü vede mesajlaşma uygulamasını kullanmaktadır. Yalnız bu uygulamada sesli görüşmeleri nasıl kayıt edeceklerini bilmemektedir. Zaman ilerledikçe, whatsapp’a yeni yeni güncellemeler gelmektedir, bununla birlikte whatsapp sesli konuşma vede görüntülü konuşma özellikleride geliştirilmiştir. Peki bu uygulamada, sesli aramalar nasıl kayıt edilir? Hangi uygulama sayesinde kayıt edebilirim? gibi bir çok sorular sorulmaktadır. Şunu bilmeniz gerekirki öncelikle, karşı tarafın ses kayıdını almanız yasal olarak yasaktır. İzinsiz hiçbir şekilde kayıt edilemiyeceğini söylememizde fayda vardır.

WhatsApp Sesli Görüşmeler Nasıl Saklanır?

Hepimiz artık nerde ise tüm aramaları internet ortamından yapmaktayız, en çok olarak kullanılan uygulamada, whatsapp olarak günümüze girmiştir. Artık akıllı telefonlarda kullanılan (ios, android) whatsapp yüklemenize izin vermektedir.

Eğerki WhatsApp Sesli Aramalar‘ı kaydetmek istiyorsanız kullanılabilecek uygulama adı ‘Call Recorder For Messenger’dır. Call recorder for messenger, app uygulamasıdır. Whatsapp’da sesli aramaları kayıt edebilir, ettiğiniz kayıtlarınızı dilediğiniz gibi saklaya bilirsiniz.

Call Recorder For Mesenger Özellikleri:

Ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Manuel yada otomatik ses kayıt etme özelliği.
Bir çok telefonu destekleme özelliği.
Çağrı kayıtlarını gün vede saat olarak sıralamakta.
Whatsapp gelen vede giden tüm çağrıları kayıt etme özelliği.
Skype, Viber, Tango gibi programlarıda destekleme özelliği.

Yukarda belirtmiş olduğumuz, whatsapp sesli aramaları kayıt etme uygulaması oldukça kullanışlı olarak sunulmakta. Kullanıcılarından tam not alan, program aslında yorumlar bakımından oldukça iyi görünmektedir.

WhatsApp Sesli Görüşmeler Nasıl Kayıt Edilir, bir çok insanın merak ettiği, vede nasıl yapabileceklerini bilmedikleri sesli görüşmeler nasıl kayıt edeceği hakkında uygulama belirttik. Umarım belirtmiş olduğumuz uygulama işinizi kolaylaştırır. Artık tüm konuşmalarınızı kayıt edebileceksiniz. Dilediğiniz whatsapp sesli görüşmelerinizi kayıt altınıza alıp saklayabileceksiniz. Eğerki kafanıza takılan soru varsa bizlere yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sizde yazımızı arkadaşlarınızın haberi olmasını istiyorsanız onlarla paylaşmayı unutmayın, onlarıda bilgi için haberdar edin.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Diş Macunu Sayesinde Siyah Lekelere Son! Diş Macunu Faydaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed