Whatsapp Üzerinde Mavi Tık Kaldırma

Whatsapp Üzerinde Mavi Tık Kaldırma Whatsapp Mavi Tık Kapatma, bir çok whatsapp kullanıcısının merak ettiği, whatsapp mavi tık nasıl kapatılır sorusu.

Whatsapp Üzerinde Mavi Tık Kaldırma Whatsapp Mavi Tık Kapatma

Whatsapp Üzerinde Mavi Tık Kaldırma
Sayfa İçeriği: Whatsapp Üzerinde Mavi Tık Kaldırma, Whatsapp Mavi Tık Kapatma, Whatsapp Mavi Tık Nasıl Kapatılır, Akıllı Telefonlarda Whatsapp Mavi Tık Kaldırma Yöntemi, 3 Adımda Whatsapp Mavi Tık Kapatma, Whatsapp Mavi Tık Kapatma, Whatsapp Mavi Tık Kaldırma Android, Whatsapp Mavi Tık Açma, Whatsapp Mavi Tık Kapatma 2018, Whatsapp Mavi Tık Çıkmıyor, Whatsapp Mavi Tık Olmadan Okuma

WHATSAPP MAVİ TIK KALDIRMA HAKKINDA

Bir çok whatsapp kullanıcısının merak ettiği, whatsapp mavi tık nasıl kapatılır sorusu. Siz değerli dostlarımız için hazırladığımız sayfamız da, whatsapp üzerinde mavi tık kaldırma vede whatsapp mavi tık kapatma hakkında bilmek istediklerinizi hazırladık. Dünya üzerinde en çok kullanılan, mesajlaşma vede görüntülü konuşma uygumasıdır. Whatsapp, üzerinde mesajlaşma vede görüntülü konuşmanın yanı sıra işaret dillerini de öğrenmeniz mümkün.

Mavi tıkla karşı kişinin mesajnızı okuduğunu öğrenebilirsiniz. Peki mavi tık kullanmak istemiyorsanız ne yapmalısınız? Whatsapp mavi tık nasıl kaldırılır? Whatsapp üzerinde mavi tık kaldırma yöntemi.

Whatsapp, günümüz de bir çok aklıllı telefonu desteklemektedir. Bir çok cihaz da sorunsuz olarak çalışan whatsapp uygulaması, herkesle aynı şartlar da mesajlaşma vede görüntülü konuşmanıza olanak sağlamaktadır. Grup oluşturabilir yada gruplara dahil olup birden fazla kişi ile konuşabilir sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Whatsapp uygulamasının sunmuş olduğu diğer özellik ise, mavi tık olayıdır. Mavi tık ne işe yaradığını merak eden kullanıcılarımız ise, mavi tık whatsapp üzerinde karşı tarafa gönderdiğiniz mesajın ne zaman okuduğunu anlıyorsunuz.

WHATSAPP MAVİ TIK NASIL KAPATILIR

Mavi tık whatsapp üzerinde ‘okundu bilgisi’ olarak bilinmektedir. Eğerki siz de whatsapp uygulamasında mavi tık özelliğini kullanmak istemiyorsanız, whatsapp üzerinde yapacağınız ayar değişikliğinde mavi tık özelliğini devre dışı yapabilirsiniz. iPhone vede Android için mavi tık nasıl kaldırılıyor? yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Whatsapp bulunan bazı işaretlerin dili hakkında bilmeniz gerekenler, saat ikonu, onay işareti yerine eğerki saat ikonu varsa mesajınız henüz gönderilemedi anlamı taşımaktadır. Sayfadaki saat, whatsappta son görülme saati pencerenin en üstünde kullanıcının isminin hemen altında yazmaktadır. Mavi tık işareti ise, mesajınızın gönderdiğiniz kişi tarafından görüldüğünü yada okunduğunu göstermektedir.

AKILLI TELEFONLARDA WHATSAPP MAVI TIK KALDIRMA YÖNTEMİ

Mavi tık kaldırma işlemi tüm telefonlarda aynı şekilde yapılmaktadır. Telefonunuzun markası ne olursa olsun farklılık göstermemektedir, whatsapp mavi tık kaldırma işlemi aşağıda sırası ile anlatılmıştır.

Whatsapp uygulamanıza girerek, sağ alt köşede bulunan ‘AYARLAR’ bölümüne girin.
Daha sonra ise ‘HESAP’ menüsüne tıklayın.
En son olarak da ‘GİZLİLİK’ menüsüne giderek en altta bulunan ‘OKUNDU BİLGİSİ’ seçeneğinin üzerine tıklayarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Whatsapp Üzerinde Mavi Tık Kaldırma, hakkında bilgileri hazırladık vede whatsapp mavi tık nasıl kaldırılır yöntemini öğrenebilirsiniz. Sizde eğerki whatsapp üzerinde mavi tık devre dışı bırakmayı bilmiyorsanız yazımızı üzerinden yardım alabilir vede öğrenebilirsiniz. Whatsapp üzerinde mavi tık kaldırma yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Her Kadının Hayatını Kolaylaştıracak Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed