Resim Güzelleştirme ve Düzenleme Programı Hakkında Bilgi

Resim Güzelleştirme ve Düzenleme Programı Hakkında Bilgi

Resim güzelleştirme, bir çoğumuz resimlerimizi çekerken beğenmeye biliyoruz ve bunun içinde bir çok programı denemek zorunda kalıyoruz. Sizlere en iyi resim düzenleme işini yapan programı yazımızın devamında öğrenebilirsiniz….

PhotoScape, resimlerinize bir çok efeckler verebileceğiniz güzel bir düzenleme programıdır. Resimlerinizi kırpmayada yaramaktadır. Bir çok fotoğraf çeken insanların bu programla resimlerine shop yaptığını gördük.

Resimleriniz çirkin çıkmış olabilir yahut, çok kötü renkleri ile oynamak isterseniz PhotoScape tam aradığınız ve sizin istediğiniz kriterleri size sunmaktadır.

Peki;

PhotoScape Neler Yapmaktadır?

PhotoScape Nasıl Kullanılır?

Resim Güzelleştirme

Photoscape, Resimleri düzenler, Toplu düzenler, Birleştirir, Gıf yapar. Resimlerinizin üzerine yazı yazabilirsiniz. Resimlerinize çerceve ekleye bilirsiniz.

Altta bulunan resimde gördüğünüz gibi herşeyi rahatlıkla yapabilirsiniz, resimi inceleye bilirsiniz. Takıldığınız yerlerde sorularınızı yorum ile sorabilirsiniz.

Photoscape-resim-düzenleme

Resimlerinizi artık gönül rahatlığı ile sosyal ağlara yüklemenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Beğenmediğiniz resimlerde tazeleme işlemini bu program sayesinde yapabilirsiniz. Filtre’le yaparak güzelleştirme işlemlerini ayrıntılı bir şekilde zevkinize kalmış bir şekilde kullanabilirsiniz.

Karanlık çıkan resimlerinizin, arka ışığınıda açabilirsiniz. Işıkları çok açık olan resimlerinizin ışığını kararta bilir, resimleri daha etkiliyici hale getirebilirsiniz. Kullanımı acemi kullanıcılar için oldukça basit bir arayüzle sunulmuştur.

Programın yayıncısı MOOII TECH program lisansı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Programın arayüzü türkçe‘dir. Photoscape, sayesinde fotoğraflarınızı artık onara bilirsiniz.

Ekran görüntüsü bile yakalayıp bu program sayesinde kayıt edebilirsiniz. Çok işlevli olan bu program sizi kolaylığa götürecek. Zorlanmadan işlerinizi, rahat rahat yapacaksınız. Resimlerinizin boyutları ile oynayabilir, yeniden boyutlandırmada yapabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile gönül zevkinize kalmış yaratıcılığınız kuvvetlenecek bu program sayesinde.

Photoscape, bilgisayarınızda fazla yerde kaplamıyor. Gayet düşük boyuttadır. Kolay yüklenebilir vede kaldırmasıda bir hayli kolaydır. Bilgisayar kullanmasını bilmeyen bile bu programı rahat bir şekilde kurup, kullanabilir.

Programda sakıncalı hiç birşey yoktur. Kullanan kişilerden olumlu yorumlar alan bu programı çok kullanıcı kullanmaktadır ve bir çok yerde öneri olarak sunulmaktadır. Photoscape, işlevi çok rahat ve sade olduğundan herkes tarafından tercih edilen bir programlar sınıfına girmiştir. Umarım sizinde isteklerinizi karşılayacak bir program olur.

Yazımızı yararlı bulduysanız lütfen bize destek olmayı unutmayın. Her türlü takıldığınız vede soru sormak isterseniz yorum yazabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed