Android Twitter Uygulaması Hakkında

Android twitter uygulaması hakkında bilmeniz gereken herşey. Telefonunuzda olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer almaktadır.

Arkadaşlar günümüz teknolojinin büyümesi vede her insanında dokunmatik telefonların bulunması nedeni ile her 100 kişiden 95’i twitter hesabının olduğunu söylemektedir. Telefonlarında ‘twitter uygulaması‘nı kullanan bir çok insan, aslında telefonlarını kastığını vede çok dondurduğunu söylemektedir.

Android Twitter Uygulaması Hakkında

Türkiyede ortalama olarak 9.6 milyon insan twitter kullanmaktadır. Buda demek oluyor ki, nerden baksak yarısının twitter uygulamasını telefonlarına yüklemiş olmasıdır. Aslında bir çoğununda bu uygulamayı telefonlarından kaldırmaları vede nasıl kaldırmaları gerektiğinden habersizler. Bilinçsiz şekilde kaldırılan twitter uygulaması telefonunuzda çerezleri ile durmaktadır.

Android Twitter Uygulaması Hakkında

Günümüz insanlarının aslında, sosyal medya merakları oldukça yüksek her anını tweetleyen insanlar kolay erişim sağlamak istemeleri gözlerden kaçmamaktadır.

twitter-uygulamasi-hakkinda

Peki Ülkemizde Kaç Kişi Twitter Kullanmaktadır?

Ülkeler arasında aslında, türkiye ilk 10.cu sırada yer almamaktadır. Twitter kullanıcısı türkiyede genel olarak 6 milyonu geçmiştir. Ülkeler arasına gelirsek 107 milyon ile 1.ci sırada ABD yer almaktadır. 33 milyon ile ise 2.ci sırayı BREZİLYA almakta. 29 milyon kullanıcı ile ise 3.cü sırayı JAPONYA almaktadır.

ÜLKELERE GÖRE İLK 10 TWİTTER KULLANICISI FAZLA OLAN ÜLKELER:

1.sırada : ABD – 107 milyon kullanıcı.
2.sırada : Brezilya – 33 milyon kullanıcı.
3.sırada : Japonya – 29 milyon kullanıcı.
4.sırada : İngiltere – 24 milyon kullanıcı.
5.sırada : Endonezya – 19.5 milyon kullanıcı.
6.sırada : Hindistan – 13 milyon kullanıcı.
7.sırada : Meksika – 11 milyon kullanıcı.
8.sırada : Filipinler – 8 milyon kullanıcı.
9.sırada : İspanya – 8 milyon kullanıcı.
10.sırada : Kanada – 7 milyon kullanıcı.

twitter-uygulamasi

Adroid Telefonda Twitter Uygulaması: 7.4.1 son sürümü ile android telefonunda tüm zamanların en iyi sosyal ağında gezinme tadını çıkar. Twitter 7.4.1 sürümü resmi twitter uygulaması internete bağlı olduğunuz sürece dilediğiniz zamanda istediğiniz yerde keyifli dakikalar vede tüm zamanların en kapsamlı sosyal ağ iletişim ağının zevkini kullanmanızı sağlayacak.

twitter-uygulamasi2

Anasayfa’da ise uygulamanın tüm twitter özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kullanıcıları takip edebilir, takibi bırakabilirsiniz. Tweet atabilir, retweet yapabilirsiniz vb. gibi birçok şey… Aslında bu uygulamanın en rahat, en güzel özelliği ise twitter sitesine girmeden android kullanıcılarının bu uygulamadan direk bildirim gelmesinin muhteşem rahatlığını yaşayacak olmasıdır. Hatta, işlevsellik farklılıkları asla vazgeçilemez birşey.

twitter-uygulamasi3

Hala twitter uygulamasını edinmediyseniz, Android telefonunuzdan App Store girip indirebilirsiniz. Twitter hakkında bilmek vede öğrenmek istediklerinizi yorum atarak sorabilirsiniz. Sizlere daha iyi bilgileri vermek için çabalıyoruz her türlü sorunlarınız için yorum yapabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed