Bilgisayarda Instagram Hikayeleri Neden Açılmıyor?

Bilgisayarda ınstagram Hikayeleri Neden Açılmıyor? Instagram Hikayeleri, Bilgisayarda Instagram Hikayeleri Açılmama Sorunu Hakkında bazı merak edilenler.

Bilgisayarda Instagram Hikayeleri Neden Açılmıyor? Instagram Hikayeleri

Bilgisayarda ınstagram Hikayeleri Neden Açılmıyor
Sayfa İçeriği: Bilgisayarda ınstagram Hikayeleri Neden Açılmıyor

Son zamanlar da tüm herkesin başına gelebilecek bir sorun haline gelen bilgisayardan hiç bir şekilde ınstagram hikayelerinin açılmama sorununu yazımızda derledik. Instagram hikayelerini tıkladığınız da kaybolması ve bu sorunun çözülmesi ile alakalı tüm merak ettiklerinizi yazımızın devamında hazırladık. Siz de yazımızın içeriğinden Instagram hikayeleri açılmama sorununu çözebilir vede bilgisayarda ınstagram hikayeleri açılmama sorunu ile ilgili daha fazla bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki bilgisayarda ınstagram hikayeleri neden açılmıyor?

En çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan vede sık sık resim yükleme yapılan ınstagramın, son zamanlar da en çok çekici özelliği ise hikaye paylaşılabilme özelliği olarak kabul edilmiştir. Instagram platformunu hikayeleri, fotoğraf vede video gibi paylaşımların bütünü oluşturmaktadır. Ekstradan eklenen vede geliştirilen efektler, filtreler de ınstagram’da hikaye paylaşma işlemini daha verimli ve güzel hale getirmiştir. Bir çok kullanıcının zaman zaman bazı ınstagram hikayeler sorunu ile karşılaştığını görmekteyiz. Yazımızın içeriğin de ise siz değerli dostlarımız için öncelikle bu sorunlardan bahsettik ve çözümü ile ilgili bazı yöntemler sunduk.

Instagram Hikayeleri Açılmıyor PC

Bilgisayarda Instagram Hikayeler Kısmı Gözükmüyor

Eğer ınstagram hikayeler gözükmüyor ise sorunu neden kaynaklı yaşandığı ile ilgili bir çok sebep gelebilir. Bazı sorunlar uygulama bazlı, kullanıcı bazlı veya bağlantıdan dolayı kaynaklı oluşabilmektedir. Eğer hikayeleri göremiyorsanız internet bağlantınızı kontrol etmeniz sorunu çözebilir. Uygulamanın kullanıldığı cihaz da vede kullanılan hesaptan kaynaklı bir sorun olabilir. Hesap’a kullanım kısıtı gelmiş olabilir, askıya alınma veya türevi sorun olabilir. Eğer hesabınızı önceden dondurup açtıysanız, askıda kalmış olabilir. Telefon, pc ayarlarınız da saat vede tarih kaynaklı sorun olabilir. Profil sorunları veya eksik bilgilerden kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Instagram güncellemesi yapılmamış olduğundan bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Instagram Hikayeler Kısmı Gözükmüyor
Instagram Hikayeler Kısmı Gözükmüyor

Instagram profiliniz günlük etkileşim nedeni ile limitlenmiş olabilmesiyle sorun yaşayabilirsiniz. Gün içinde çok sayıda takip etme, takipten çıkma vede beğeni yapma gibi işlemler nedeni ile profiliniz şüphe uyandırabilmekte vede bu nedenle limit uygulanmış olabilmektedir. Bu gibi limitlenme durumunda paylaşım yapmanız, takipçi eklemniz vede yorum yapmanız da kısıtlana bilir. Eğer hikaye paylaşma ile ilgili sorunlarınız bulunuyorsa, öncelikle limit alıp almadığınızı kontrol etmelisiniz.

Bilgisayarda Instagram Hikayeleri Açılmıyor

Bilgisayarda Instagram Hikayeleri Neden Açılmıyor

Instagram hikayeler açılmıyor sorunu çözümü ile ilgili kullanıcının hesabın da veya cihazın da yapacağı çeşitli kontroller ile kolaylıkla bazı yöntemleri uygulayarak bu sorunu çözebilir. Öncelikle yapmanız gereken internet bağlantınızı kontrol etmeniz. Daha sonra sorun hala devam ediyor ise farklı cihaz üzerinden giriş yaparak hikaye paylaşmaya ya da paylaşılan hikayelere bakmak. Cihazın saat vede tarih ayarlarını kontrol edin. Her hangi bir sapma olmuş ise hatayı düzeltin. Eğer sorun güncelleme kaynaklı yaşanıyorsa, eski sürümleri kaldırıp ınstagramın yeni sürümünü deneyin. Hikaye sorununu bilgisayar da en çok tarih vede saat ayarları dolayısı ile yaşayabilirsiniz. Bilgisayarınızın mutlaka bu sorunla karşılaştığınız da ilk kontrol edilecek şey tarih ile saat ayarlarıdır.

Bilgisayarda Instagram Hikayeleri Neden Açılmıyor, instagram hikayeleri ile ilgili bir çok sorun ile karşılaşılmakta ve bu sorunların çözümü için bazı yöntemleri yazımızın içeriğin de sunduk. Siz de Instagram hikayeler kısmı gözükmüyor sorunu çözümünü yazımızın içeriğinden ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Eğer ki sizin de bilgisayarda ınstagram hikayeleri neden açılmıyor, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Bilgisayarda ınstagram hikayeleri neden açılmıyor, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da Instagram hikayeleri açılmıyor yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Miyofasiyal Ağrı Sendromu Belirtileri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed