Birinin Engellediğini Whatsapp Anlama Yolları

Birinin Engellediğini Whatsapp Anlama Yolları Whatsapp Engelleme, bir çok whatsapp kullanıcısının merak ettiği soru, birinin engellediğini whatsapp anlama.

Birinin Engellediğini Whatsapp Anlama Yolları Whatsapp Engelleme

Birinin Engellediğini Whatsapp Anlama Yolları
Sayfa İçeriği: Birinin Engellediğini Whatsapp Anlama Yolları, Whatsapp Engelleme, Engellediğini Whatsapp Anlama Yolları, Whatsapp Üzerinde Engellendiğinizi Anlamanın Yolları, Whatsappta Engellendiğini Anlama Yolları, Whatsapp’ta Engellendiğini Nasıl Anlarsın, Whatsappta Silindiğini Nasıl Anlarsın, Whatsapp Engelleyen Kişiyi Görme, Whatsapp Engelleyen Kişinin Durumu, Whatsapp Beni Engelleyen Kişiyi Arayabilirmiyim

WHATSAPPTA ENGELLENDİĞİNİ ANLAMA YOLLARI

Bir çok whatsapp kullanıcısının merak ettiği soru, birinin engellediğini whatsapp anlama yollarını araştırmakta. Günden güne teknolojinin büyümesi ile nerde ise, tüm herkes dokunmatik telefon üzerinde whatsapp uygulamasını kullanmakta. Whatsapp 2010 yılların da kurulumunu gerçekleştirdi vede günümüzden bugüne yeni özelliklerle kullanıcılarına her türlü taleplerde yanıt vermeye devam etmektedir.

Kullanıcıların, kişi listesindeki telefon rehberini kullanan whatsapp uygulaması üzerinden engelleme işlemi de yapılmakta. Peki hiç düşündünüz mü birinin sizi whatsapp üzerinde engellediğini yada engellendiğini whatsapp anlama yollarını. Bu yazımız da siz değerli kullanıcılarımız için hazırladığımız bir kaç pratik bilgi ile artık whatsapp üzerinde engellendiğinizi anlamanız kolay yollarını öğrenebilirsiniz.

Whatsapp, bildiğiniz üzere akıllı telefonlar için geliştirilmekte olan mesajlaşma platformudur. Whatsapp uygulaması üzerinden hem mesajlaşa bilirsiniz, hemde görüntülü görüşmeler yapabilmektesiniz. Tanıdığınız birini yada tanımadığınız bir numarayı, telefon rehberine kayıt ettiğiniz de o kişi hakkında bilgi edinmeye başlayabilirsiniz. O kişinin de whatsapp kullanıyor olması gerekmektedir. Edinebileceğiniz bilgiler ise, anlık hikaye, son görülme saati paylaşımlarıdır. Karşı taraf sizi, rehberinize eklemesede bu bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

WHATSAPP ÜZERİNDE ENGELLENDİĞİNİZİ ANLAMANIN YOLLARI

Engellendiğinizi whatsapp üzerinde nasıl anlayacaksınız bir çok sorular günüz de kulaktan, kulağa gelmektedir. Aslında bilmeniz gerekir ki, whatsapp’ta engellendiğinizi anlamanın net bir yolu henüz yoktur, ancak bir kaç pratik ipucuyla bunu anlayabilirsiniz. Whatsapp, öncelikle listenizde yani telefon rehberiniz de ekli olan vede whatsapp uygulamasını kullanan herkesin çevrimiçi olduğu bilgisini paylaşmaktadır. Eğerki engellendiğinizi düşündüğünüz kişi uzun süre çevrimiçi olmuyorsa sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Şunuda bilmeniz gerekir ki, bu kişinin whatsapp kullanıcısının çevrimiçi görünme özelliğini kapatmış da olmabilir.

Eğerki çevrimiçi görünmeme ile birlikte, kişinin fotoğrafıda sizde uzun süre beyaz resim olarak duruyorsa yine engellediğini düşünebilirsiniz. Vede yazıdığınız hiç bir karşılık mavi tık almaz, okundu bilgisi alamazsınız. Engellenirseniz yazdığınız hiç bir mesaj, gönderdiğiniz resim, video karşı tarafa iletilmez. Eğerki telefon rehberinizdeki ekli arkadaşınız, telefonundan whatsapp uygulamasını silmiş ise, kaldırmışsada bu sorunlarla karşılaşmaktasınız o yüzden %100 whatsapp engelleyeni anlamanın yolu yoktur.

Birinin Engellediğini Whatsapp Anlama Yolları, hakkında merak ettiklerinizi yazımız da bulabilirsiniz. Bir çok insan tarafından araştırılan, whatsappta engellendiğimi nasıl anlarım sorusu detaylarını hazırladık. Sizde eğerki birinin engellediğini whatsapp anlama yolları yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; İnstagram Lite Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed