İnstagram Lite Nedir?

instagram Lite Nedir? İnstagram Lite Ne İşe Yarar? İnstagram devi son zamanlarda yapmış olduğu yeni duyuru ile kullanıcıların ilgisini çekti.

İnstagram Lite Nedir? İnstagram Lite Ne İşe Yarar?

instagram Lite Nedir
Sayfa İçeriği: İnstagram Lite Nedir, İnstagram Lite Ne İşe Yarar, İnstagram Lite Nedir? İnstagram Lite, İnstagram Lite Uygulaması, İnstagram Lite Hakkında, İnstagram Lite Özellikleri

İNSTAGRAM LİTE HAKKINDA MERAK EDİLENLER

İnstagram devi son zamanlarda yapmış olduğu yeni duyuru ile kullanıcıların ilgisini çekti. En mantlıklı vede karlı yatırım olarak yapmış olduğu facebook, instagram’dan dev bir duyuru geldi. İnstagram lite, uygulamasının duyurulduğu andan itibaren, meksika ülkesin de hemen indirilmeye sunulduğu açıklandı. Vpn vede uygulamının .apk dosyasını indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

İnstagram son zamanlarda, ismini bir çok kez duyurmaya devam ederken, devasa atılımlarına bir yenisini daha ekledi. Youtube gibi benzerlik IGTV uygulaması ile aylık 1 milyar tekil kullanıcısıyla yetinmemekle kararlı. İnstagram’ın en son sürümünün boyutu 30 Mb iken, google play’de bulunan, instagram lite’in boyutu’da 573 kb olarak görünmektedir.

İNSTAGRAM LİTE UYGULAMASI

İnstagram lite uygulamasının diğerinden eksiğini merak eden kullanıcılar. Yeni gelen uygulama olan instagram lite’de henüz direk mesaj olayı akitf edilmemiz vede mevcut değildir. Bir başka olmayanlar ise, video paylaşımı yapılamıyor oluşu. En kısa süre de türkiye üzerinde kullanıma sunulacak olan instagram lite, şuanda meksika’da test aşamasında. Uygulama instagram’ın istediği seviyeye ulaştığında, tek eksiği olarak minimalist tasarımı olacak.

Facebook lite uygulaması piyasaya geldiğinde, 9 ay sonra aktif kullanıcı saysını 100 milyon arttıran firma, instagram lite uygulaması ile de benzeri başarıyı hedeflemektedir. Eğerki uygulamanın diğer, instagram sürümünden üstün olarak görevi vede özellikleri olursa kullanılması bir çok kullanıcı tarafından beğenileceğe benziyor. Henüz sadece test olarak meksika’da sunulmakta.

İnstagram Lite Nedir, instagram sürümünün 573 kb’lik yeni uygulaması olan instagram lite uygulaması yakın zamanda instagram yönetimi olarak duyuruldu. İnstagram lite, eğerki tam olarak test aşamaları bittikten sonra yayınlanacak vede bir çok kullanıcısını sevindireceğe benzemekte. Eğerki sizde instagram lite nedir yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. İnstagram lite nedir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak onların da haberi olmasını sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yorgunluğunuzu Alacak Enerjik Yöntemler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed