Clubhouse Uygulaması Nedir?

Clubhouse Uygulaması Nedir? Clubhouse Nasıl Üye Olunur? Clubhouse uygulaması nasıl kullanılır? Hakkında merak ettiğiniz herşeyi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Clubhouse Uygulaması Nedir? Clubhouse Nasıl Üye Olunur?

Clubhouse Uygulaması Nedir
Sayfa İçeriği: Clubhouse Uygulaması Nedir

Clubhouse uygulaması, son zamanlar da en popüler olan uygulamalar arasında yerini aldı. Sosyal medya üzerinde ise gündem olan uygulamalardan. Bu uygulamayı iOS işletim sistemine ait telefonlar da kullanabilirsiniz. Tanınmış bir çok kişi paylaşım yaparak, kendi takipçilerini de bu platforma davet etti. Uygulama çeşitli sohbet odalarının bulunduğu vede davetiye kodu ile girilen uygulama olarak geçmektedir. Siz de yazımızın içeriğinden clubhouse uygulamasının kullanımı ile ilgili daha fazla bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki clubhouse uygulaması nedir?

Clubhouse uygulaması Rohan Seth vede Paul Davison’un kurmuş olduğu Alpha Exploration tarafından geliştirilen uygulamadır. Bu uygulama Nisan 2020’de piyasaya çıksa da, Aralık 2020 itibari ile uygulama yaygınlaştı vede 600 bin kayıtlı kullanıcı bulunmaktadır. Henüz hala kayıtlı kullanıcısı artmaya devam etmekte. Clubhouse uygulamasına henüz davetiye kodu ile erişilmektedir. Clubhouse uygulamasına kayıt olmadna önce tabi bilmeniz gereken bazı detaylar da bulunmakta, bunları yazımızın içeriğinden ulaşabilir ve öğrenebilirsiniz.

Clubhouse Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Clubhouse Uygulamasına Kayıt Olmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Clubhouse uygulamasına kayıt olurken öncelikle profil oluşumun da, ideal açıklama metni uzunluğu 2 satır olmalıdır. İlgi alanlarınızı doğru seçmelisiniz. Davetiye haklarınızı ise doğru kişiler de kullanmanız gerekmektedir. Hangi tür de sohbet odası açacağınıza ise önceden karar vermelisiniz. Bir sohbet etkinliği planlayabilir, planlanan etkinlikleri takvime ilave edebilirsiniz. Henüz Türkiye’de pek keşfedilmemiş olan Clubhouse sistemi uygulamanın en büyük artılarından olmaktadır. Engellemiş olduğunu insanların bulundukları odaları görmez vede katılamazsınız. Clubhouse uygulamasına bağış sistemi de yakın zaman da gelecek. Instagram ile twitter hesaplarınızı da profilinize ekleyebilirsiniz.

Clubhouse Uygulamasına Üye Olma Detayları

Clubhouse Uygulaması
Clubhouse Uygulaması

Clubhouse uygulamasına şuanlık sadece iOS kullanıcılarına özel sunulmuştur. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için iOS işletim sistemi bulunan cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Kullanıcı adı seçilip, sms yolu ile hesap doğrulaması yapıldıktan sonra clubhouse hesabınızı bekleme listesine alıyor. Halihazır da uygulamayı üye olan bir kullanıcının davetiye göndermesi durumun da bekleme listesine girmeden üyelik işlemi tamamlanmaktadır. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra, ilginizi çeken farklı konu başlıklarındaki sohbet odalarına dinleyici veya sesli etkileşim yolu ile konuşmacı olarak dahil de olabilirsiniz. Son zamanlar da popülerliği büyüyen uygulamanın Android cihazlar için de geliştirilmekte olduğu belirtilmektedir. Clubhouse uygulaması için oluşturduğunuz profilinize instagram ile twitter hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.

Clubhouse Uygulaması Kullanımı

Bu sayede oluşturduğunuz sohbet odalarının davetlerini diğer, sosyal medya hesaplarınız da paylaşmanız mümkün. Clubhouse uygulamasındaki kullanıcıların size daha kolay ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz. Her geçen gün yeni özellikler eklenen uygulama da, Appstore üzerinden ücretsiz şekilde indirmeniz mümkün. Davetiye kodu ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulama için yaş sınırı 17 yaş üzeri kişiler için kullanıldığı bilinmektedir.

Clubhouse Uygulaması Nedir, clubhouse uygulamasın da henüz daha aktif edilmemiş olsa da, yakın zamanlar da bir bağış sistemi yer alacak. Bu sistem ile clubhouse uygulamasın da düzenli içerik üreten, sohbet odaları oluşturan kişilere bağış yapılabilecek. Bağış sistemi ile birlikte platformdaki içerik üretme hızının vede kalitesinin değişmesi de gündemde yer almakta. Eğer sizin de clubhouse uygulaması nedir, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Clubhouse uygulaması nedir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da clubhouse uygulaması nedir, yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; İlyas Yalçıntaş Mecnun Şarkı Sözleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed