Facebook Hesabını Temizleme Yolları

Facebook Hesabını Temizleme Yolları. Hiç tanımadığınız, alakanız bile olmayan insanların paylaşımlarından sıkıldıysanız yazımız size göre.

Facebook Hesabını Temizleme Yolları Facebook Gönderi Temizleme

Facebook Hesabını Temizleme Yolları
Sayfa İçeriği: Facebook Nasıl Temizlenir, Facebook Hesabı Temizleme, Facebook Hesabı Temizle, Facebook Hesabı Temizleme Önerileri, Facebook Hesabı Temizleme Yolları, Facebook Hesabınızı Gereksiz Gönderilerden Temizleyin

Nerde ise her insan, artık facebook kullanmaktadır. Yaşlısından, gençine her insanın bir tane facebook hesabı bulunmakta. Peki, bu kullanmış olduğunuz sosyal medya arkadaşlık devi olan facebook alakasız paylaşımların canınızı sıktığını bir çözüm yolu ardığınızıda biliyoruz. Facebook hesabınızı gereksiz haberlerden temizleme.

Artık bir kaç adımla, hesabınızı temizlemenin yollarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sosyal medya olarak büyük dev olan facebook insanlar için nerede ise vaktinin yarısını geçirdikleri sosyal medya kavramının oluşmasında vede gelişmesinde sebep olan önemli kavramlardandır. Sosyal medya adresleri arasında hala birinciliğini korumakta olan facebook, internet devi dünyasında liderliğini kurumakta. Siz değerli dostlarımız için bu yazımızda facebook hesabınızdaki gönderileri temizleme yollarını göstereceğiz. Çok zamandır facebook kullanıyorsanız, hikayenizin dolmuş olması kaçınılmaz bir hal almıştır. Hikayenizde sizinde ilgilinizi çekmeyen bir çok gönderi mevcuttur.

Her facebook giriş yaptığınızda karşınıza ilgilenmediğiniz onlarca hatta binlerce gönderi karşınıza gelmektedir sizlerde hızlıca bu gönderileri geçmekten sıkılmış olmalısınız.Sizler için bu yazımızda bir kaç dakikanızı ayrıarak artık pratik yollarla hesabınızı temizleyebilir vede bildiğiniz, tanımış olduğunuz insanlarla etkileşim içinde kalmış olacaksınız. Facebook daha iyi kullanmış vede daha fazla keyif alır hale getirmiş olacaksınız.

Facebook hesabınızı vede gönderilerinizi, haber kaynaklarınızı temizlediğiniz geriye sadece tanıdığınız, bildiğiniz kişiler ile bağlantınız kalmış olacak.Önem verdiğiniz kişilerin, gönderilerini görecek vede onlarla etkilişim içinde olacaksınız. Gerçekten önemli olan gönderileri gözden kaçırmadan yaratlıkla takip edebileceksiniz. Facebook hesabınız spam olmasın, o yüzden, facebook profilinizi temizlemeniz önemlidir.

FACEBOOK İSTENMEYEN GÖNDERİLERİ TEMİZLEME

Facebook hesabınızda, istenmeyen gönderilerinizin temizlemenin bir çok yolu olduğunu bilmelisiniz. Bu yollardan bir kaçını uyguladığınızda artık facebook profiliniz hem güvenli, hemde temiz olarak size daha verimli olarak sunulmakta.

FACEBOOK HESABINI TEMİZLEME ÖNERİLERİ

Gönderileri ertele butonu
Gönderileri gizle
Takipten çıkarın
Arkadaşlıktan çıkarın
Şikayet edin

Gönderileri erteleme butonu: Facebook’un yeni getirmiş olduğu erteleme butonu ile istemediğiniz gönderileri 30 gün boyunca görmüyorsunuz. Hangi kişileri ertelerseniz, o kişilerin gönderilerini 30 gün boyunca, anasayfanızda görmüyorsunuz. 30 gün sonra tabikide gönderiler otomatik olarak yeniden hikayenizde görünmeye devam etmektedir. Gönderilerini ertelemek istediğiniz kişinin yanında yer alan üç noktaya basarak gönderileri erteleye basmanız yeterlidir.

Gönderileri gizle: Beğenmediğiniz bir gönderiyi, yada hoşunuza gitmeyen bir gönderiyi gönderiyi gizleye basarakta gizleye bilirsiniz. Görmek istemediğiniz bir gönderiyide gizleyebilirsiniz. Bunu yapmak için ise, gönderinin hemen üst kısmında bulunan üç noktaya basarak gönderiyi gizle diyebilirsiniz.

Takipten çıkarın: Eğerki bir kişinin gönderileri sık sık, devamlı olarak haber kaynağınızda sizi rahatsız ediyor vede görmek istemiyorsanız o kişiyi takip etmekten çıkabilirsiniz. Arkadaş olarak kalabilir ama takipten çıktığınızda o kişinin gönderilerini artık görmeyeceksiniz. Bunu yapmak için ise o kişinin isminin sağ tarafında bulunan üç noktaya basarak yapabilirsiniz.

Arkadaşlıktan çıkarın: En son çare ise arkadaşlıktan çıkarmaktır. Facebook sık sık kullanan birisinin arkadaşlık listesinin dolmuş, taşmış olmasıda gözden kaçınılmaz hal alır. Böyle bir durumla karşı karşıyasanız , kiminle neden arkadaş olduğunuzu bile unutmuş olabilirsiniz. Eğerki incelemeniz sonucu öyle kişiler listenizde varsa o kişileri listenizden çıkarın gitsin.

Facebook Gönderi Temizleme

Şikayet edin: Gönderinin sizi rahatsız ettiğini düşünüyorsanız yada rahatsızlık verici unsurlar taşıyorsa şikayet edebilirsiniz. İsminin yanında yer alan üç noktaya basarak o gönderiyi şikayet etmeniz mümkündür. Eğerki o gönderi sadece sizi değil, tüm toplumu rahatsız edici olarakta görüyorsanız kesinlikle şikayet etmenizi öneririz.

Facebook Hesabını Temizleme Yolları, ayrıca takip edilen sayfalarıda gözden tekrar geçirmenizde fayda vardır. Başlangıçta gayet güzel, sade paylaşımlar yapanlar ilerleyen zamanlarda sadece reklam baslı paylaşımlar sunmaktadır. Gerek duymadığınız, sizi rahatsız eden sayfalarıda takipten çıkararak yayın akışınızın reklamlarla dolmasını önlemiş olursunuz. Facebook Hesabını Temizleme Yolları hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Facebook Hesabını Temizleme Yolları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması açısından onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Dostun Kervanı Bozulmaz Dermanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed