Facebook Messenger Yeni Özellik Eklendi!

Facebook Messenger Yeni Özellik Eklendi! Facebook Hangi Özellik Geldi? Son günler de çok konuşulan yeni özellik artık facebook messenger üzerine geldi.

Facebook Messenger Yeni Özellik Eklendi! Facebook Hangi Özellik Geldi?

Facebook Messenger Yeni Özellik Eklendi
Sayfa İçeriği: Facebook Messenger Yeni Özellik Eklendi, Facebook Hangi Özellik Geldi, Facebook Messenger Eklenen Yeni Özellik Nedir, Facebook Messenger Yeni Özellik Hakkında, Facebook Messenger Mesajları Silme Özelliği, Facebook Messenger Mesajları Kaldırma Özelliği

Facebook messenger yeni özellik eklendi ile ilgili merak edilen özelliği facebook artık messenger üzerinde kullanıma sundu. Facebook hangi özellik geldi? Hakkın da merak eden kullanıcılar, internet üzerin de araştırmalar yapmaya başladı. Yeni gelen özellik, instagram ve whatsapp üzerinde uzun zamandır kullanılmaktaydı. Gelen yeni özelliğin ise ne olduğunu merak eden kullanıcılar duyuru üzerine, yanlışlıkla atılan yada atıldıktan sonra pişman olunan mesajı kaldırma özelliği artık facebook messenger üzerinde devreye girdi. Peki Facebook hangi özellik geldi? detayları ile yazımız da paylaştık.

Yeni gelen özellik istenmeyen yada yanlışlıkla atılan mesajı kaldırma özelliğini instagram ve whatsapp uzun yıllar kullanıyordu. Artık bu özellik, facebook messenger üzerine de geldi. Facebook messenger’da sohbet pencereniz de istemeden yazdığınız mesajı yada pişman olduğunuz bir göndereyi kaldırma özelliğini siz de artık kullanabileceksiniz. Son zamanlar da pek çok güncelleme ile yeni özellikler getiren facebook, son güncellemesi ile istenmeyen, yanlış atılan mesajları silme özelliğini aktif konuma getirdi.

FACEBOOK MESSENGER MESAJLARI SİLME ÖZELLİĞİ

Whatsapp ve instagram üzerin de bu özelliğe bir çok ilgi vardı, artık facebook messenger üzerinde de bu özellik kullanıma sunuldu. Yeni güncelleme sayesin de artık herkes bu özelliği kullanabilecek. Eğerki siz de gönderdiğiniz bir mesajı silmek yada kaldırmak istediğiniz de, mesajınızın üzerine basılı tuttuktan sonra karşınıza gelecek ‘SENİN İÇİN KALDIR‘ yada ‘HERKES İÇİN KALDIR‘ seçeneklerden birini seçmeniz.

Bu işlem whatsapp üzerinden de yapılıyor ve mesajı silme işleminden sonra karşı tarafa kaldırdığınız mesaj ile ilgili bildirim aynı orada olduğu gibi facebook messenger üzerinde de gidecek. Whatsapp ve instagram uygulamaların da bulunan bu özellik, yeni bir güncelleme ile facebook messenger’da devreye sokacak. Mesajı silme yada kaldırma işlemini gerçekleştirme için 10 dakikalık süreniz bulunmaktadır. Gönderdiğiniz mesajı 10 dakika içinde silip, kaldırmadığınız takdir de, o mesajı bir daha silemeyeceksiniz.

Facebook Messenger Yeni Özellik Eklendi, yazımız da hazırladığımız facebook messenger yeni özelliği hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de facebook messenger yeni özellik eklendi, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Facebook messenger yeni özellik eklendi, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bebeklerde Ek Gıda İçin En Uygun Zaman Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 5 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed