Instagram Buzlama Özelliği Nedir?

ınstagram Buzlama Özelliği Nedir? Instagram Buzlama Özelliği Hakkında Instagram Buzlama Özelliği Ne Zaman Geliyor? İle ilgili merak edilenler sayfamızda.

Instagram Buzlama Özelliği Nedir? Instagram Buzlama Özelliği Hakkında

ınstagram Buzlama Özelliği Nedir
Sayfa İçeriği: ınstagram Buzlama Özelliği Nedir, Instagram Buzlama Özelliği Hakkında, Instagram Buzlama Özelliği Ne Zaman Geliyor, Instagram Buzlama Özelliği Nasıl Kullanılır, Instagram Buzlama Özelliği Ne İşe Yarar

Instagram buzlama özelliği nedir ile ilgili son zamanlar da merak konusu uyandıran bir özelliği devreye sokmaya hazırlanıyor. Instagram buzlama özelliği hakkında, tüm merak ettiğiniz her şeye yazımızdan ulaşabilirsiniz. Instagram bu özellik ile neyi planladığını merak eden kullanıcılarımız sayfamızdan öğrenebilir. Peki ınstagram buzlama özelliği nedir? detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Son zamanlar da adından pek söz ettiren ınstagram, yeni bir özelliğin gelme planlarını yapmaktadır. Instagram sosyal paylaşım sitesinin buzlama dönemini başlatacağı söylentileri herkes tarafından konuşulmakta. Instagram buzlama özelliğinin görevi ise kötü bir içeriğe sahip fotoğraf ve videolar buzlanacak olmasıdır. Sosyal medya camiasını nerede ise tüm herkes hayatlarına sokmuş durumda ve buda sunulan sosyal medya platformlarının her zaman dört dörtlük bir hizmeti sunduğu düşünülemez durum almaktadır. Bazı durumlar da ise paylaşılan sakıncalı gönderiler kötü olaylara neden olabilmektedir.

INTAGRAM BUZLAMA ÖZELLİĞİ DÖNEMİ NE ZAMAN GELİYOR?

Instagram buzlama özelliğini getirme planlarını yaparken, bu özellik ile sakıncalı içerikleri buzlayarak sorunları çözmeye hazırlanmaktadır. Gönderileri buzlama özelliği ise geçtiğimiz günler de sosyal medya üzerinde gönderiler’den etkilenerek 14 yaşındaki Molly Russel’ın intihar etmesi ile gündeme geldi. Instagram yönetimi ise bu olayı dikkate alarak, zararlı bulduğu ve zararlı olabilecek kötü içerikleri buzlama yöntemine geçecek.

Karşınıza gelen bir kötü veya sakıncalı gönderiyi öncelik ile buzlanmış olarak göreceksiniz ve gönderiyi görmek için fotoğrafın üzerine tıklamanız gerekecektir. Instagram platformu oldukça fazla kullanıcıya sahip olmasıyla, bu özelliği gerçekleştirmesi bu tür olayların önüne ne kadar geçilebileceği de tartışılabilecek konulardan. Kullanıcı tarafından paylaşılan çıplaklık vs. içeren gönderiler de, ınstagram’ın kurallarına aykırı bulunan tüm fotoğraflar ve videolar otomatik olarak buzlanacak.

Instagram Buzlama Özelliği Nedir, yazımız da hazırladığımız ınstagram buzlama özelliği hakkında bilmeniz gerekenleri bulabilirsiniz. Instagram buzlama özelliği nedir, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınızı bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Instagram buzlama özelliği nedir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Facebook Messenger Yeni Özellik Eklendi!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − seventeen =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed