Facebook Oyun Yayıncıları İçin Yeni Özellik

Facebook Oyun Yayıncıları için Yeni Özellik,Sosyal medya devi olan facebook oyun içerik üreticileri için pilot programını devreye soktu

Facebook Oyun Yayıncıları İçin Yeni Özellik Twitch Tarzı Program

Facebook Oyun Yayıncıları için Yeni Özellik
Sayfa İçeriği: Facebook Twitch Tarzı Program, Twitch Tarzı Program, Pilot Programı, Twitch Özelliği, Facebook Yeni Özellik,

Facebook, son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeye devam etmesi oldukça çok konuşulmaya başladı. Geliştirici vede yaratıcı içerikleri ile sosyal medya devi olan facebook oyun yayıncıları için yeni özellik getirdiğini duyurdu. Şirketin son zamanlarda yapmış olduğu açıklama ise, yayıncılarla uyumlu olarak çalışacak olan program, oyun içerik üreticisi pilot programını duyurdu.

Zaman zaman facebook bir çok değişiklik yaptığını görür gibiyiz. Bir çok değişikliğe gitmiş olsada en büyük sosyal ağ olma özelliği ile, etkileşimde biraz geri kalmakta. Haber akışında değişiklik yapan facebook, birçok değişikliğede gitmektedir. Facebook, yeni değişikliği ise başlattığı yeni programla oyun içeriği üreticilerinin facebook üzerinde topluluk kurabilmesi. Instagram vede Oculus gibi diğer platformlarındanda yardımcı olarak yararlanarak canlı yayınlarda oyunlar oynanmasını hedefliyor. Özel araçlarda geliştiren facebook, tekrardan en çok aktif olunan sosyal ağ olma yoluna girmeye çalışıyor. Şirketin, oyuncuların, hayranları facebook üzerinden belirli ücret ödeyerek canlı yayınları izleyebileceğini söylemektedir.

Yapılan yeni programın şuan için ayrıntıları kısıtlı olarak devrede. Yalnız bilinmiş vede tanılmış bir program olan Twitch’e benzemesi ilede dikkat çekmektedir. Twitch tarzı olan popüler içerik üreticilerine ek olarakta araçlar sağlayan bir platform olarak söylenmektedir. Facebook belirtilerine göre onlarca içerik yaratıcısını platforma getirmeye başlayacağınıda duyurdu.

FACEBOOK’DAN TWİTCH TARZI PROGRAM

Şirket, gelecek içinse belirtilmemis planlarının olduğunuda programıda daha çok hedef kitleye yaymayı planladıklarını belirtti. Facebook, kazançlı vede hızla büyüyen oyun yayıncılığını keşfederek Twitch’e benzeme vede Twitch alanına girmeye çalışmasıda henüz ilk değil. 2016, yılında tüm, blizzard oyunlarının facebook live aracılığyla daha önceleri bir anlaşma imzalanmıştı. Son zamanlarda Instant Gmaes platformlarına ise canlı yayın özelliğini getirerek dota 2 vede counter strike gibi e-spor turnuvalarını sunarak, yeni bir özel anlaşma sağlamıştı.

Facebook Oyun Yayıncıları İçin Yeni Özellik, oyun yayıncılarını düşünerek facebook, yeniden aktif olarak ön plana çıkmasını sağlayacak bir çok değişiklikler yapmaya devam etmektedir. En çok aktif olarak kullanılan sosyal ağ olarak devam etme çabalarında olan facebook, son zamanlarda bir çok değişikliğe gitmekte. Yeni değişikliği ise oyun yayıncıları için Twitch tarzı pilot programı oldu. Sizinde Facebook Oyun Yayıncıları İçin Yeni Özellik hakkında sorularınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Facebook Oyun Yayıncıları İçin Yeni Özellik sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Göz Altı Torbaları Oluşmasında Bir Çok Şeyin Habercisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed