Facebook’ta İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Facebookta isim Değiştirme Nasıl Yapılır? Facebookta Adınızı Değiştirme, bir çok insanın araştırmış olduğu facebook üzerinde isim değiştirme nasıl yapılır?

Facebookta İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? Facebookta Adınızı Değiştirme

Facebookta isim Değiştirme Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Facebookta İsim Değiştirme Nasıl Yapılır, Facebookta Adınızı Değiştirme, Facebookta Kullanıcı Adı Değiştirme, Facebookta İsim Nasıl Değiştirilir, Facebook Giriş Adını Değiştirme

Facebookta isim değiştirme nasıl yapılır, ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişiler için hazırladığımız yazımız da facebook üzerinde adınızı değiştirme gibi kafanıza takılan soruları yazımızın devamın da bulabilirsiniz. Siz de eğerki facebookta isminizi değiştirmek istiyorsanız vede değiştirme ile ilgili bilginiz yok, nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi değilseniz yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz.

Günümüz de teknolojinin ilerlemesi vede facebook platformun da vakit geçirme oldukça çoğalmakta vede bir çok insan gününün yarısını facebook platformunda geçirmekte. Facebook üzerinde aslında isim değiştirme, isminizi değiştirmek oldukça kolay vede basittir. Yalnız şunu bilmeniz gerekir ki, facebook yönetimi isim değişikliğin de sınır koyduğu için fazla isim değişikliği yapılmamakta vede gerçek isminiz dışın da isimleri tercih etmenize izin verilmemektedir. Facebook yönetimi isminizi değiştirmeden önce, kontrol aşamasına almaktadır. İsminizi değiştirmeden önce iyice düşünmelisiniz. Güvenlik sorunları konusun da eğerki endişeniz bulunuyorsa, isminizden türeyecek yeni isimler yada kendi lakabınızla alakalı birşeyler kullanarak, facebook sizin sahte profil olmadığınızı da anlayabilmektedir. Peki facebookta isim değiştirme nasıl yapılır?

FACEBOOKTA ADINIZI DEĞİŞTİRME

Öncelikle yapmanız gereken facebook anasayfasına giriş yaparak, eposta adresiniz vede facebook şifreniz ile oturum açmak.

Daha sonra ise, ekranın sağ üst köşesinde bulunan arama motorunun hemen üst kısmında bulunan ‘HESAP‘ kısmına tıklamak.

Hesap kısmına tıkladıktan sonra ise, karşınıza bir sürü liste gelecek ordan ise ‘HESAP AYARLARI’ bağlantısına tıklayın. Tıkladıktan sonra ise hesap ayarlarınızı değiştireceğiniz sayfaya yönleneceksiniz.

Yönlenmiş olduğunuz sayfa da ise kişisel bilgilerinizin detaylarını göreceksiniz. Oradan ise isim kısmına giderek adınızı değiştirin.

Adınızı değiştirdikten sonra ise, ‘KAYDET’ tuşuna basın vede ayarlarınızı kaydedin. Adınız eğerki bir aksilik olmaz ise bir kaç dakika bekledikten sonra değişecek. İncelemeye alınırsa eğerki, bir kaç saat sonra değişecektir.

Facebookta İsim Değiştirme Nasıl Yapılır, hakkında facebook platformun da isminizi nasıl değiştireceğiniz ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin de eğerki facebookta isim değiştirme nasıl yapılır yazımız hakkında kafanıza takılan sorular varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Facebookta isim değiştirme nasıl yapılır sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Tuzun Bilmediğiniz Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed