Facebook Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim?

Facebook Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim? Facebook Arkadaşları Gizleme, facebook platformunda çok araştırılan arkadaş listemi nasıl gizlerim sorusu…

Facebook Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim? Facebook Arkadaşları Gizleme

Facebook Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim
Sayfa İçeriği: Facebook Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim, Facebook Arkadaşları Gizleme, Facebookta Arkadaşlarınızı Gizleme, Facedeki Arkadaşlarımı Nasıl Gizlerim, Facebook Arkadaşları Gizleme 2018, Facebookta Arkadaşlar Nasıl Gizlenir, Facebook Ortak Arkadaş Gizle, Facebookda Arkadaşlarımı Kimse Görmesin, Facebook Arkadaşları Engelleme Gizleme

Facebook arkadaş listemi nasıl gizlerim, günümüz de bir çok insanın merak ettiği sorular arasın da yer almakta. Bir çok insan tarafından arkadaşlarını hala gizleme konusun da bilgi olmaması vede olmadık insanlar tarafından bir çok arkadaşını eklemesi vede arkadaşlık göndermeleri can sıkıcı durum olmaktadır. Yazımız da ise facebook arkadaş listesi gizleme, arkadaşlarınızı gizleme hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

2004 yılın da kurulmuş olan facebook, zaman ilerledikçe teknolojinin de gelişmesi ile bir çok değişiklikler yapmakta vede güncellenmektedir. Facebook’un eski arayüzünü kullanan kullanıcılar, okadar çok alıştılar ki, facebook yeni görünümüne geçtiğin de bir çok kafa karışıklıkları yaşandı. Eski görünümün daha kolay olması yeni gelen görünümün daha zor olması ile kullanıcıları da bıktırdı. Yapılan yeni güncellenme de ise, facebook daha klas vede dinamik görünümlü kullanımı ise daha kolay şekilde yaptı. Tanımadığınız insanları yada listenizdeki istenmeyen kişileri nasıl engelleyeceğinizi bilmiyorsanız, kolay vede pratik basit adımlar ile aşağıda belirttiğimiz gibi uygulayabilirsiniz.

FACEBOOKTA ARKADAŞLARINIZI GİZLEME

Günümüz de kendince tanımadık bir sürü insanı listenizden ekleyen vede sadece sizinle aynı ortak arkadaşlığı olduğu için de onlara istek gönderen kişiler bulunmaktadır. Peki facebookta arkadaş listesi nasıl gizlenir?

Facebook anasayfasından eposta vede facebook şifreniz ile oturum açın. Daha sonra ise anasayfa yüklendiği zaman ekranın sağ köşesinde ‘ANA SAYFA – PROFİL – HESAP‘ seçeneklerini göreceksiniz.

Profil seçeneğini gördüğünüz de tıklayın vede sayfanın yüklenmesini bekleyin. Sayfanız yüklendikten sonra ise, imlecinizi sayfanızın sonuna doğru götürün. Profilin fotoğrafınızın biraz altında bulunan küçük bir kutucuk içinde arkadaş listesini göreceksiniz.

Sonra arkadaş listesi kutucuğunun sağ üst bölümünde ufak ‘OK‘ göreceksiniz, ok tıklayın. Sonra ise aşağı doğru bir liste gelecek. Size listeden soracağı profil sayfanızda 6,9 yada 12 arkadaşınızın adının görünüp, görünmemesini soracaktır.

Ondan sonra, ‘GÖRÜNÜRLÜK AYARLARINI DEĞİŞTİR‘ kısmı gelecek. Görünürlük ayarları değiştir seçeneğine bastığınız da size bir kaç seçenek daha sunacak. Siz ise ‘ÖZELLEŞTİR‘ seçeneğine tıklayacaksınız.

Özelleştir bağlantısı size 4 görünebilirlik seçeneği gösterecek. Arkadaşların arkadaşları,, sadece arkadaşlar, belirli arkadaşlar vede sadece ben seçenekleri. Size en uygun olan seçenek hangisi ise o seçeneği işaretleyebilirsiniz.

Yukarda anlatmış olduğumuz işlemlerden sonra profilinizi görmesini istemediğiniz kişilere karşı korumaya almış olursunuz vede artık sizi gözetleyemeyeceklerinden emin olabilirsiniz.

Facebook Arkadaş Listemi Nasıl Gizlerim, hakkında bilgi sahibi olmanız için facebook üzerinde arkadaş listenizi gizleme ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin de eğerki facebook arkadaş listemi nasıl gizlerim yazımız hakkında kafanıza takılan soruları bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Facebook arkadaş listemi nasıl gizlerim sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Facebook’ta İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed