Instagram Bağış Toplama Özelliği Nedir?

ınstagram Bağış Toplama Özelliği Nedir? Instagram Donation Özelliği, Instagram bağış toplama özelliği nasıl kullanılır? İle ilgili bilmeniz gerekenler.

Instagram Bağış Toplama Özelliği Nedir? Instagram Donation Özelliği

ınstagram Bağış Toplama Özelliği Nedir
Sayfa İçeriği: ınstagram Bağış Toplama Özelliği Nedir

Facebook sosyal medya platformunun kısa süre önce yapmış olduğu açıklama da, Facebook üzerinden kuruluşların yaklaşık olarak 1 Milyar dolarlık bağış toplama hacmine ulaştığı belirtilmiştir. Bu sayede artık Instagram üzerinde de bağış toplama özelliği devreye girmiş oldu. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için ınstagram bağış toplama özelliği nasıl kullanılır? ve ınstagram bağış toplama özelliği nasıl aktif edilir? Soruları ile ilgili cevaplara ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Peki Instagram bağış toplama özelliği nedir?

Yeni bağış toplama etiketiyle ınstagram hikayeleri üzerinden bağış topla veya donation ibarelerine yer verebilecek vede diğer kullanıcılardan bağış toplamak için talep de edebileceksiniz. Instagram platformuna bağış toplama özelliği son zaman da bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Bağış toplama özelliği hikayeler de vede yapmış olduğunu canlı yayınlara göre aktif ettikten sonra toplayabilirsiniz. Instagram bağış toplama özelliğini kullanabilmeniz için, facebook hesabınızın olması lazım. Bir de facebook hesabınıza kayıtlı olan vede onaylanması gereken bir adet kar amacı gütmeyen facebook sayfasına ihtiyacınız var. Bu işlemlerin sonrasında da, ınstagram hesabını vede facebook sayfasını birleştirerek ınstagram hesabını işletme hesabı yaparak bağış toplama özelliği etiketini aktif edebilirsiniz. Yazımızın devamına giderek ınstagram bağış toplama özelliği nasıl kullanılır? İle ilgili daha fazla bilgileri bulabilir vede öğrenebilirsiniz.

Instagram Bağış Toplama Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Instagram Bağış Toplama Özelliği Nasıl Kullanılır?

Öncelik ile yapmanız gereken business manager sayfasından, bağış toplama araçları için kaydolun. Instagram hesabınızdan, bağış toplayabilmeniz için, ilk olarak facebook bağış toplama araçlarına kayıt olun. Daha sonra ınstagram vede facebook hesaplarını birbirine bağlayın. Instagram vede facebook hesaplarını bağlamak, hesabınız da bağış toplama araçlarını kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Sonra ınstagram hesabını işletme hesabına dönüştürün. İşletme hesabına dönüştürdükten sonra, bağış toplama araçlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram hesabınızdan, bağış kampanyası oluşturmak vede destek de bulunacak ortak hedef kitlenize doğrudan ınstagram’dan bağış da bulunmalarına teşvik etmek için, ınstagram hesabınızdan hikayeler de yer alan bağışta bulun çıkartmasını kullanabilirsiniz. Instagram hesabınız üzerinden kamerayı açın vede bağışınızı en iyi biçimde öne çıkaran fotoğraf çekin veya önceden tasarlanan fotoğrafı yükleyin. Daha sonra çıkartma simgesine tıklayın. Açılan ekrandan bağışta bulun çıkartmasını seçin. Yapacağınız bağış kampanyasındaki, hikayeler için yaratıcı içerikler kullanarak özelleştirmeniz de mümkün. Son olarak da gönder diyebilirsiniz. Hikaye seçeneğinin yanındaki paylaş butonuna basın.

Instagram uygulamasındaki, bağış da bulun düğmesi yapılan bağışlar da kar amacı gütmeyen işletmelerin doğrudan ınstagram business hesaplarından bağış toplamalarına olarak sağlar. Instagram hesabınız da bağışta bulun dğmesini aktif etmek için, öncelik ile anasayfaya gidin vede sağ üst köşedeki üç çizgi ibaresine basın. Daha sonra açılan menüden ayarlar seçeneğine basın. Buradan işletme butonuna tıklayın. Seçeneklerden bağışlar deyin. Son olarak da profile bağışta bulun düğmesi ekle seçeneğini aktif edin. Bu adımlardan sonra bağışta bulun butonu işletme hesabınız da aktif hale gelecektir.

Instagram Bağış Toplama Özelliği Nedir, ınstagram hesabı üzerinde bağış toplama özelliğini aktif etmek için profil sayfasına gidin. Sonra ayarlar menüsünde girin vede oradan bağış toplamayı aktif edin. Eğer ki sizin de ınstagram bağış toplama özelliği nedir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Instagram bağış toplama özelliği nedir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da ınstagram bağış toplama özelliği yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sırtta Yanma Nedenleri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed