Instagram Hesabını Geçici Kapatma

ınstagram Hesabını Geçici Kapatma Instagram Dondurma Nasıl Yapılır? Instagram hesabını geçici dondurma işlemi nasıl yapılır? ile ilgili bilgiler sayfamızda.

Instagram Hesabını Geçici Kapatma Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

ınstagram Hesabını Geçici Kapatma
Sayfa İçeriği: Instagram Hesabını Geçici Kapatma, Instagram Dondurma Nasıl Yapılır, Instagram Hesabını Geçici Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır, Instagram Hesabını Geçici Dondurma, Instagram Hesabını Kapatma Nasıl Yapılır, Instagram Hesabını Dondurma Nasıl Yapılır

Instagram hesabını geçici kapatma ile ilgili bilmeniz gerekenler siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Instagram dondurma nasıl yapılır? hakkında tüm merak ettiklerinizi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizde instagram hesabınızı geçici olarak dondurmak istiyorsanız, yazımızın devamına giderek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki instagram hesabını geçici kapatma nasıl yapılır?

Mobil üzerinden instagram hesabı dondurmak isteyen kullanıcıların çabaları boşa gitmektedir. Her ne kadar instagram uygulaması mobil üzerinde olsa da, hesap dondurma işlemi bilgisayar üzerinden yapılıyor. Eğerki siz de mobil uygulaması üzerinden instagram hesabını kapatma özelliğine bakıyorsanız göremeyebilirsiniz. Bilgisayar’dan instagram hesabınızı geçici olarak dondurduğunuz da, yeniden aktif etmek için mobilden instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Instagram üzerin de geçici dondurma işlemini uygulamanız basit vede kolaydır. Sizde bir kaç pratik işlem sayesin de geçici olarak instagram hesabını geçici olarak dondurabilirsiniz.

INSTAGRAM HESABINI GEÇİCİ KAPATMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

INSTAGRAM HESABINI GEÇİCİ DONDURMA

Instagram üzerin de eğerki kısa süreliğine olmayacaksanız vede hesabınızın erişebilir olmasını istemiyorsanız instagram hesabınızı geçici olarak kapat özelliğini kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için ise; Bilgisayar üzerinden instagram hesabınıza girmek vede ayarlar menüsüne gitmektir. Daha sonra ‘Profil Düzenle‘ menüsüne giderek, en altta ‘Hesabımı Geçici Olarak Kapat‘ seçeneğine basmanızdır. Karşınıza gelen sayfada ‘Hesabını Neden Kapatıyorsun?‘ Sorusuna ise ilgili şıklardan cevap vererek, şifrenizi girdikten sonra en alt kısım da ‘Hesabı Geçici Olarak Kapat‘a tıklayın. İnstagram hesabınız tekrar şifre ile giriş yapılana kadar dondurulacaktır.

Instagram Hesabını Geçici Kapatma, yazımız da hazırladığımız instagram hesabını geçici kapatma işlemi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğerki sizin de instagram hesabını geçici kapatma, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Instagram hesabını geçici kapatma, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ispanaklı Kek Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − 3 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed