Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? Snapchat Hesabı Kapatma Nasıl Yapılır? Son zamanlar da çok tercih edilen snapchat uygulamasın da hesap silme işlemi hakkında.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? Snapchat Hesabı Kapatma Nasıl Yapılır?

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir
Sayfa İçeriği: Snapchat Hesabı Nasıl Silinir, Snapchat Hesabı Kapatma Nasıl Yapılır, Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır, Kolay Şekilde Snapchat Hesabı Kapatma, Snapchat Hesabı Kapatma, Snapchat Hesap Silme 2019, Snapchat Hesabı Kapatma 2019

Snapchat hesabı nasıl silinir ile ilgili son zamanlar da aratmalar yapılmakta. Snapchat hesabı kapatma nasıl yapılır? hakkında bilmeniz gerekenler işlemleri yazımızdan bulabilirsiniz. Snapchat hesabı kapatma ile ilgili tüm merak ettiklerinize sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Son zamanlar da adından sıkça söz ettiren snapchat uygulaması kullanıcıları, kullanmaktan vazgeçtiklerin de hesaplarını silmek için araştırma yapmaktalar. Peki snapchat hesabı nasıl silinir?

Snapchat uygulaması, Stanford üniversitesi öğrencilerinden, Reggie Brown, Evan Spiegel vede Bobby Murphy tarafından geliştirilmiştir. Snapchat uygulaması kullanıcıları birbirine fotoğraf, metin, ses yada video gönderebilmektedir. Kişilere özel gönderiler, gönderenin belirlemiş olduğu süre boyunca görüntülenmektedir. Snapchat uygulaması en çok İngiltere vede ABD ülkelerinde kullanılmaktadır. Ülkemizde de son zamanlar da baya kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bir çok kullanıcısı olan snapchat uygulamasının, bazı aksilikler nedeni ile hesaplarını kapatmak isteyen kullanıcılar da bulunmaktadır.

SNAPCHAT HESABI NASIL KAPATILIR?

KOLAY ŞEKİLDE SNAPCHAT HESABI KAPATMA

Snapchat hesabını kapatmak oldukça kolaydır. Snapchat hesabını silebilmeniz için, hesabınızın kullanıcı adı ile şifresini bilmeniz gerekmektedir. Daha sonra aşağıda vermiş olduğumuz snapchat hesap kapatma linkine tıklayın.

SNAPCHAT HESABI KAPATMA LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

Yukarda bulunan snapchat kapatma linkine tıkladıktan sonra karşınıza giriş sayfası gelecektir. Giriş sayfasına kullanıcı adını vede şifrenizi girin vede snapchat oturumunu açın. Başarılı şekil de snapchat oturumunuzu açtıysanız aşağıda yer alan ekran görüntüsün de bulunan sayfayı göreceksiniz.

Snapchat Hesabı Kapatma
Snapchat Hesabı Kapatma

Yukardaki ekran karşınıza geldiğin de, kullanıcı adı vede şifrenizi tekrar girin. Daha sonra ‘Continue‘ butonuna basın. Bazı kullanıcılar farklı adımlar ile karşılaşabilmektedir. Eğerki bu anlattığımız adım dışından başka bir ekranla karşılaşırsanız, söz konusu karşınıza gelen ekrandaki adımları tamamlayın vede hesabınızı kapatın. İşlemleri tamamladıktan sonra snapchat hesabınız kapatılmış olacaktır. Snapchat hesabınızını kapatma ile ilgili bazı bilmeniz gerekenler bulunmaktadır. Snapchat hesabı kapatma sayfasın da sizi üzgün hayalet karşılamaktadır. Hesabınızı kapatma işlemi için hesabın kullanıcı adı ve şifresini mutlaka bilmeniz gerekmektedir. Snapchat hesabınızı kapattıktan sonra, arkadaşlarınızla olan bağlantınız tamamen kesilir. Hikayelerinize kimse ulaşamaz. Snapchat hesabınızı kapatsanız bile, tekrar giriş yapacağınız süre boyunca kapalı kalacaktır. Giriş bilgilerinizi mutlaka bir yere not alarak saklayın.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir, yazımız da hazırladığımız snapchat hesabı nasıl silinir hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğerki sizin de snapchat hesabı nasıl silinir, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Snapchat hesabı nasıl silinir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Instagram Hesabını Geçici Kapatma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + 15 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed