Instagram Link Ekleme Nasıl Yapılır?

ınstagram Link Ekleme Nasıl Yapılır? Instagram Link Ekleme Kullanımı, Instagram link ekleme ile ilgili bilmeniz gereken bazı bilgiler yazımızda.

Instagram Link Ekleme Nasıl Yapılır? Instagram Link Ekleme Kullanımı

ınstagram Link Ekleme Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: ınstagram Link Ekleme Nasıl Yapılır

Instagram platformu üzerinde sunulmuş olan bir özellik, yüksek takipçili kullanıları için oluşturmuş olduğu, link verme özelliğini artık tüm kullanıcılarına sundu. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için Instagram link ekleme yöntemi ve Instagram link ekleme kullanımı ile ilgili bazı bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilir ve öğrenebilirsiniz. Peki Instagram link ekleme nasıl yapılır?

Instagram platformu artık link verme özelliğini, tüm kullanıcılarına aktif hale getirdi. Daha önce sayede takipçisi yüksek hesaplar yaparken, yeni güncelleme ile bu özelliği tüm kullanıcıları kullanabilecek. Bu durum da ise, takipçisi fazla olan kullanıcılar vede belirli kişiler paylaştıkları hikayeler içinde bağlantı adlı çıkartma üzerinden, bağlantı ekleye bilmektedir. Artık Instagram platformun da bu özellikte takipçi limiti aranmamaktadır. Instagram link ekleme özelliğini tüm kullanıcılarına sundu. Siz de yazımızın devamına giderek Instagram link ekleme kullanımı ile ilgili tüm merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

Instagram Link Ekleme İle İlgili Merak Edilenler

Instagram Link Ekleme Kullanımı

Instagram platfor mu üzerinde eğer ki, hikayeler de bağlantı yani link paylaşmak için üst gezinme çubuğunda ki, çıkarma aracını seçmelisiniz. Burada ise paylaşacağınız bağlantıyı eklemek için de ‘LİNK‘ bölümüne dokunmak vede o bölüme eklemek istediğiniz link adresini yapıştırabilirsiniz. Eklemek istediğiniz link ise, sizin istediğiniz yerde konumlanıyor vede herkes o linke tıkladığında sizin verdiğiniz bağlantıya yönlenmiş oluyor. Instagram üzerinde bağlantı eklemek sanıldığı kadar zor bir şey değildir.

Instagram Link Ekleme Nasıl Yapılır, Instagram üzerinde bağlantı eklemek için, hikaye kısmından girerek, sağ üst bölümde ki ikona linki eklemeniz yeterli. Linki eklemek için ise, önce linki kopyalamanız önemlidir. Daha sonra ise normal şekilde seçtiğiniz fotoğrafın hikayesi paylaşılabilir. Eğer ki sizin de Instagram link ekleme nasıl yapılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Instagram link ekleme nasıl yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da Instagram link ekleme kullanımı yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kadınlarda AMH Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed