Signal Uygulaması Özellikleri Nelerdir?

Signal Uygulaması Özellikleri Nelerdir? Signal Uygulaması Nasıl Kullanılır? Signal uygulaması nedir? İle ilgili bilinmesi gereken bazı bilgiler yazımızda.

Signal Uygulaması Özellikleri Nelerdir? Signal Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Signal Uygulaması Özellikleri Nelerdir
Sayfa İçeriği: Signal Uygulaması Özellikleri Nelerdir

Son günlerde popüler hale gelen signal uygulaması, kişiler tarafından da en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Bir çok kullanıcının bu uygulamaya geçtiği ve memnun kaldığı görülmekte. Aramalar da ise signal uygulaması ile ilgili bir çok sorular kafaları karıştırmakta. Yazımızın içeriğin de ise signal uygulaması özellikleri ve signal uygulaması nedir? Soruları ile ilgili cevaplara ulaşabilir ve öğrenebilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek signal uygulaması nasıl kullanılır? Bulabilirsiniz. Peki signal uygulaması özellikleri nelerdir?

Signal uygulaması aslında kendini gizliliğe önem veren ve güvenlikli bir mesajlaşma uygulaması olarak bilinmekte. Signal uygulamasın da uçtan uca şifreleme tercih edilmektedir. Bu uygulamayı kullanmak ücretsiz vede kolaydır. Yalnız mesajlaşma vede görüşmelere ise erişim izni kesinlikle yok. Klasik mesajlaşma dışında, diğer uygulamalarda da bulunan sesli vede görüntülü arama özelliklerine sahip olan bir uygulamadır. Gönderilen resimler üzerinde kırpma, çizim, döndürme dahil olmak üzere çeşitli düzenlemeler yapılabilme özelliği bulunmaktadır. Fotoğrafların üzerine ayrıca yazı yazma aracı da yer almaktadır. Sizde yazımızın devamına giderek signal uygulaması özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Signal Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Signal Uygulaması Özellikleri

Belirli bir süre sonra kaybolan mesajlar.
Mesajlaşma.
Fotoğraf, ses vede video gibi medyaları gönderme.
Grup sohbetleri.
Görüntülü vede sesli arama.
Uygulama üzerinden ücretsiz sms göndermede yer almaktadır.

Signal Uygulaması Nedir
Signal Uygulaması Nedir

Bu uygulamayı iOS vede Android sürümleri üzerinden indirebilirsiniz. Bunun için telefonuz da yer alan Google Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kullanıcılar signal uygulaması ile iOS vede Android üzerinden diğer signal kullanıcılarına sesli vede görüntülü arama yapmalarına imkan tanımakta. Tüm aramalar, bir Wi-Fi ya da veri bağlantısı üzerinden olmakta. Şehirlerarası vede uluslararası dahil ücretsiz kullanılmakta. Kullanıcıların bir Wi-Fi ya da iOS, Android vede bir masaüstü uygulamasındaki diğer signal kullanıcılarına veri bağlantısı üzerinden metin mesajları, sesli notlar, dosyalar, resimler, video mesajları vede gif göndermelerine imkan tanımaktadır. Signal uygulaması aynı zaman da grup mesajlaşmasını da desteklemekte.

Signal Uygulaması Özellikleri Nelerdir, signal uygulaması varsayılan olarak kişilerin mesajlarını, şifrelenmemiş bulut yedekleme işleminin dışında tutmakta. Okuma vede yazma bildirimlerini devre dışı bırakma özelliği de bulunmaktadır. Diğer uygulamaların sunmuş olduğu bir çok özelliğe Signal uygulaması sayesinde ulaşabilirsiniz. Diğer uygulamada yer alan tüm özellikler signal uygulamasında da yer almaktadır. Eğer sizin de signal uygulaması özellikleri nelerdir, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Signal uygulaması özellikleri nelerdir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da signal uygulaması özellikleri yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bip Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed