Alan Adının Yaşı Arama Sıralamasına Etki Eder Mi?

Alan Adının Yaşı Arama Sıralamasına Etki Eder Mi? Domain Yaşı Önemlimi, Hakkında merak ettiğiniz, tüm her şeye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Alan Adının Yaşı Arama Sıralamasına Etki Eder Mi? Domain Yaşı Önemlimi

Alan Adının Yaşı Arama Sıralamasına Etki Eder Mi
Sayfa İçeriği: Alan Adının Yaşı Arama Sıralamasına Etki Eder Mi

Dev arama motoru olan Google sonuçların da, sitelerin sıralanmasında belirli argoritmalar tercih etmektedir. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için eski alan adı sıralamaya etki eder mi? ve domain yaşı arama sıralamasına etki eder mi? Sorularının cevaplarına ayrıntılı olarak ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. Peki Alan adının yaşı arama sıralamasına etki eder mi?

Bir çok webmasterların kafasında ki, karmaşık sorular açıklık getirmek için ve yeni web sitesi açmak siteyenler için eski alan adını mı yoksa, yeni alan adımı daha iyi olduğunun hakkında kısa bilgilere yer verdik. Eski yıllarda, bunun önemli sıralama kriteri olduğu, oldukça tartışılan konular arasında yer almaktadır. Google arama moturu, yıllar geçtikçe bazı kriterlerin etkisini de düşürmeye başladı. Aslında alan adlarının sıralama konusun da, pek çok etki yaratmadığını da belirten google çalışanları, alan adlarının kayıtlı şirketlerde ki, verilerini tek tek toplama, derleme vede buna göre değerlendirme yapmayı uygun görmemektedir. Buradan anlaşıldığı üzere, site etkinliğinin daha önemli olduğu görünmektedir. Yazımızın devamına giderek domain yaşı önemlimi yazımız hakkında daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Domain Yaşı Arama Sıralamasına Etki Eder Mi?

Alan Adının Yaşı Arama Sıralamasına Etki Sağlar Mı?

Google arama motorun da, alan adlarının yaşı kesinlikle önemli değildir. Burada içeriğin önemine vede içeriği alınan bağlantılar dikkate alınmaktadır. Alan adını ne kadar süre ile kayıt ettirdiğiniz, google arama moturu için ve algoritması içinde önemli değildir. Bu alanda avantaj elde etmek adına, eski alan adlarını almak, daha hızlı ya da daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olmayacağından Seo çalışmalarına da zarar verebilecek, önemsiz bağlantıları ya da diğer olumsuz teknik sorunları oluşturacaktır.

Google arama moturu üzerine yapılan açıklamalar da, seo alanında, domain üzerinden başarı elde edilmesi yerine, içerik kalitesine önem verilmesi vede doğru bağlantıların kurulması oldukça daha iyi sonuöların sağlanmasına yardımcı olacaktır. Bu yüzden alan adı yaşının google arama sıralamasında, hiç bir katkısı yoktur. Sitenizin genel içeriğine önem vermek vede doğru bağlantılar ile alakalı düzenlemeler, her zaman alan adınıza olumlu sonuçlar verecektir. Siz de alan adının yaşına önem vermeyip, daha kaliteli içerikler ile iyi yerlere gelebilirsiniz.

Alan Adının Yaşı Arama Sıralamasına Etki Eder Mi, son zamanlar da en çok merak edilen sorulardan biri de, alan adının yaşı google sıralamalarına etki eder mi ile ilgili olmaktadır. Alan adı yaşı kesinlikle google sıralamasında etki sağlamaz. Genellikle alan adı içeriği düzgün ve kaliteli olması seo açısından sizi üst sıralara taşımaktadır. Eğer ki sizin de alan adının yaşı arama sıralamasına etki eder mi, yazımız hakkında sorularınızı, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz .Alan adının yaşı arama sıralamasına etki eder mi, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da domain yaşı önemlimi yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Hipofiz Bezi Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed