WordPress Ortam Kütüphanesi Ne İşe Yarar?

WordPress Ortam Kütüphanesi Ne işe Yarar? Ortam Kütüphanesi Nedir? WordPress altyapılı sistemlerin panelindeki ortam kütüphanesi nedir hakkında bilgiler.

WordPress Ortam Kütüphanesi Ne İşe Yarar? Ortam Kütüphanesi Nedir?

Wordpress Ortam Kütüphanesi Ne işe Yarar
Sayfa İçeriği: WordPress Ortam Kütüphanesi Ne İşe Yarar, Ortam Kütüphanesi Nedir, WordPress Ortam Kütüphanesi Nedir, WordPress Ortam Kütüphanesi Nasıl Kullanılır, Ortam Kütüphanesi Filtreleme Yapma, Ortam Kütüphanesi Fotoğraf Ekleme, Ortam Kütüphanesi Klasör İzinleri, WordPress Ortam Ekleme, WordPress Ortam Kütüphanesi, WordPress Ortam Kütüphanesi Açılmıyor, WordPress Ortam Kütüphanesi Klasörü Nerede, WordPress Ortam Kütüphanesi Kullanımı, WordPress Ortam Kütüphanesi Sorunu

WordPress nerde ise tüm site sahipleri kullanmaktadır. Sitenin dizayn edilmesin de altyapı olarak tercih edilen wordpress, bir çok eklentileri ile birlikte webmasterlara kolaylık sağlamaktadır. Peki bir çok kişinin merak ettiği bazı konularda bununla birlikte gelmektedir. WordPress ortam kütüphanesi ne işe yarar vede wordpress ortam kütüphanesi nedir? hakkındaki soruların cevaplarını araştıran site sahipleri, işlerini kolaylaştıracakları tüm detayları yazımız da bulunmaktadır.

Ortam kütüphanesi ne işe yaradığını bilmeyen kullanıcılar, tüm bilgilere yazımızın devamından rahatlıkla ulaşabilir. WordPress ortam kütüphanesi nasıl kullanılacağını bilmeyen site sahipleri, kullanımının da kolaylığını olduğunu söyleyelim. Peki wordpress ortam kütüphanesinin ne gibi yararı bulunmakta, ortam kütüphanesi sayesinde yüklemiş olduğunuz dosyaları kolaylıkla bulmanıza yardımcı olmakta vede fitreleme yöntemi sayesinde rahat şekilde aradıklarınızı bulmanıza yardımcı olan yoldur. WordPress altyapısı ile gelen ortam kütüphanesi, siteniz de bulundurduğunuz yüklediğiniz tüm dosyaları içeriğinde barındırmakta vede saklamaktadır. Ortam kütüphanesi sayesinde, yüklemiş olduğunuz dosyaları kolaylıkla arayabilir vede bulabilirsiniz.

WORDPRESS ORTAM KÜTÜPHANESİ NEDİR?

WordPress altyapısının bizlere sunmuş olduğu vede kontrol panelin de yer verdiği dosya yönetimini kolaylıkla yönetmemize olanak sağladığı menüye ortam kütüphanesi denir. Ortam kütüphanesi ile tüm dosyalarınızı saklayabilir vede daha sonra kullanmanıza kolaylık sağlamaktadır. En önemli özelliklerinden birisi ise, yüklediğiniz fotoğraflara filtreleme yaparak daha sonra listeleyebilmenizdir. Dosyalarınızı yada fotoğraflarınızı ararken daha kolay vede hızlı şekilde yapmanıza olanak sunar. Dosyalarınızı yada fotoğraflarınızı ortam kütüphanesinden yüklendiği adıyla da arayabilirsiniz.

ORTAM KÜTÜPHANESİNE NASIL ULAŞILIR?

ORTAM-KÜTÜPHANE‘ sekmesine tıklayarak bu bölüme ulaşabilirsiniz. Ortam kütüphanesinde sorun ile karşılaşan kullanıcılar bilmesi gereken, ‘UPLOAD‘ klasörünü vede iç klasörlerinin dosya izinlerini kontrol edip ‘777‘ yazma izni yapmaları gerekmektedir. Tam yetki verilmez ise eğerki ortam kütüphanesi sorunu ile karşılaşabilmektedirler.

WordPress Ortam Kütüphanesi Ne İşe Yarar hakkında ortam kütüphanesi nedir vede wordpress ortam kütüphanesi ne işe yarar bilgilerini bulabilirsiniz. Eğerki sizinde wordpress ortam kütüphanesi ne işe yarar yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Sayfamız da yer alan wordpress ortam kütüphanesi yazımızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sebzeli Nohut Köftesi Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed