WordPress Sitenizde Bildirim Al Özelliği

WordPress Sitenizde Bildirim Al Özelliği Ekleme Ve Yapılışı, Siteniz de push bildirim özelliği sayesinde wordpress sitenize bildirim al özelliği ekleyin.

WordPress Sitenizde Bildirim Al Özelliği Ekleme Ve Yapılışı

Wordpress Sitenizde Bildirim Al Özelliği
Sayfa İçeriği: WordPress Onesignal Kurulumu, Siteye Bildirim Ekleme, Push Notification WordPress, Onesignal WordPress, WordPress Anında Bildirim, WordPress Haberdar Ol Eklentisi, WordPress Onesignal Ayarları, One Signal Pust Notification

WordPress sitenize bildirim al özeliği eklemek isteyen site sahipleri, sayfamız da hazırlamış olduğumuz sitenizi ziyaret eden kişilere bildirim gönderebilirsiniz. Sitenize kuracağınız push bildirim özelliği yani bildirim al özelliğini ekleyerek bir kaç işlem yaptıktan sonra ziyaretcilerinize bildirim gönderebilirsiniz.

Bildirim al özelliğini büyük şirketler de kullanmaktadır, whatsapp,google,facebook gibi. Bildirim al özelliği sayesinde kendi özel mesajınızı da ziyaretçilerinize iletebilirsiniz. Gelin şimdi wordpress sitenize bildirim al özelliğini eklemeye.

WORDPRESS SİTENİZDE BİLDİRİM AL ÖZELLİĞİ EKLEME

Sitenize bildirim al özelliğini ekleyebilmeniz için öncelikle ‘SSL‘ almanız gerekmektedir. SSL sertifikalarını hosting firmaları vermektedir. Dilediğiniz hosting firmalarından satın alabilirsiniz. Aldığınız SSL sertifika ile sitenizin url bağlantısını ‘Https://‘ olarak çeviriyorsunuz. Güvenli bağlantıyı bir çok seo firmalarının da tavsiye ettiği söylenmektedir.

Bildirim alma özelliğ için eklenti kullanarak tüm tarayıcı vede mobil cihazlar da uyumlu şekilde bildirim gönderme işlemi yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz eklenti ise ‘OneSignal Push Notifications‘ indirdiğiniz eklentiyi etkinleştirin. Daha sonra ise admin panelinden ‘OneSignal Push’ gidin. Setup menüsünden aşağıda vermiş olduğumuz resime bakarak gerekli işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

WordPress Sitenize Bildirim Al Özelliği 1

WordPress Sitenize Bildirim Al Özelliği 2

Yukarda sunmuş olduğumuz resimlerde gerekli işlemlerinizi yaptıktan sonra hala bildirim al özelliğini aktif edemediyseniz bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

WordPress Sitenizde Bildirim Al Özelliği, eklemek sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. WordPress sitenizde bildirim al özelliğini aktif etmeniz sadece indireceğiniz eklenti sayesin de, zahmetsiz şekil de siteniz de kullanabilirsiniz. Ufak tefek ayarlar yaparak, siz de siteniz de artık bildirim al özelliğini kullanabilirsiniz. Bildirim al özelliği sayesin de ziyaretcilerinize özel mesajlar gönderebilir vede onları yeni olaylardan haberdar edebilirsiniz. Sizin de wordpress sitenizde bildirim al özelliği yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilir vede wordpress sitemizde bildirim al özelliği sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kıymalı Kuru Fasulye Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed