Dedi Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Dedi Uygulaması Nasıl Kullanılır? Dedi Uygulaması Nedir? Dedi uygulamasının sahibi kim? Hakkında merak ettiklerinizi yazımızın içeriğinden öğrenebilirsiniz.

Dedi Uygulaması Nasıl Kullanılır? Dedi Uygulaması Nedir?

Dedi Uygulaması Nasıl Kullanılır
Sayfa İçeriği: Dedi Uygulaması Nasıl Kullanılır

Bir çok mesajlaşma uygulamalarına yenisi eklenmekle birlikte dedi uygulaması hakkında meraklar daha çok arttı. Son günler de yeni mesajlaşma uygulaması arayan insanlar için hazırladığımız bu yazımız da dedi uygulaması nedir? ve dedi uygulaması sahibi ile ilgili bilgileri bulabilir ve öğrenebilirsiniz. Siz de yazımızın devamına giderek dedi uygulaması nasıl kullanılır? Ulaşabilirsiniz. Peki dedi uygulaması nasıl kullanılır?

Dedi uygulaması iOS vede Android işletim sistemi bulunan akıllı telefonlar da kullanılabilen mesajlaşma uygulamasıdır. Güvenli vede ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, kullanıcılar tarafından beğeni toplamıştır. Dedi uygulaması ile ailenizle, arkadaşlarınızla vede sevdiklerinizle mesajlaşabilir, görüntülü vede sesli arama yapabilirsiniz. Bu uygulama Türk yapımı bir uygulamadır. Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği tarafından geliştirilmiş olup, yerli uygulama olarak kullanıma sunulmuştur. Sizde yazımızın devamına gidere dedi uygulaması ile ilgili daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Dedi Uygulaması Güvenli Mi?

Dedi Uygulaması Kullanımı

Dedi uygulamasını ilk kez kuracaksanız, karşınıza çıkan ekrana telefon numaranızı yazarak kayıt olmanız gerekmektedir. Mesajlaşma vede arama kayıtları hiç bir şekilde bu uygulama da saklanmıyor vede işlenmiyor. Kayıtlar sunucular da sadece transfer amaçlı anlık olarak bulunuyor. Böylelikle transfer tamamlandığın da kayıtlar siliniyor. Dedi uygulaması güvenli mesajlaşma konusun da endüstri standartlarını belirleyen Signal uygulaması üzerine geliştirilmiş uygulamadır. Bu uygulamanın kaynakları açıktır ve herkes tarafından incelenebilir.

Dedi Uygulamasının Sahibi
Dedi Uygulamasının Sahibi

Dedi uygulaması ile grup sohbetleriyle aileniz vede sevdiklerinizle sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. Dedi uygulaması üzerinde kişiler arası ya da gruplarınız da video, fotoğraf, ses, konum vede belge gibi dosyaları rahatlıkla gönderebilir vede alabilirsiniz.

Dedi Uygulaması Nasıl Kullanılır, türk yapımı olan bu uygulama, güvenliği konusunda kullanıcılarından tam not almaktadır. Kullanıcıların şuana kadar hiç bir sorunla karşılaşmaması uygulama ile ilgili olumsuz yorum oluşturmamaktadır. Dedi uygulamasının kaynakları açıktır, o yüzden herkes tarafından incelenebilir. Bu uygulama yerli bir uygulamadır ve BTİDER tarafından geliştirilmiştir. Eğer sizin de dedi uygulaması nasıl kullanılır, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Dedi uygulaması nasıl kullanılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da dedi uygulaması kullanımı yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Telegram Özellikleri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed