Facebook Hesabını Kalıcı Nasıl Silerim?

Facebook Hesabını Kalıcı Nasıl Silerim? Facebook Hesabı Dondurma, Günümüz teknolojisi ilerlemesi ile facebook kullanıcılarının hesap kapatma sorunları.

Facebook Hesabını Kalıcı Nasıl Silerim? Facebook Hesabı Dondurma

Facebook Hesabını Kalıcı Nasıl Silerim
Sayfa İçeriği: Facebook Hasabını Kalıcı Nasıl Silerim, Facebook Hesabı Dondurma, Facebook Hesabımı Kalıcı Silme, Facebook Hesabımı Nasıl Silerim, Facebook Hesabımı Nasıl Dondururum, Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim, Facebook Nasıl Dondurulur, Facebook Nasıl Kapatılır Telefondan, Facebook Hesabımı Sil, Facebook Hesabımı Nasıl Silerim Resimli Anlatım, Facebook 14 Gün Beklemeden Silme

Facebook hesabını kalıcı nasıl silerim, yazımız da kullanıcılarımız için hazırladığımız facebook hesabı dondurma vede facebook hesabını kalıcı olarak silme hakkında bilgileri hazırladık. Facebook platformu gün geçmeden yeni yeniliklerle kullanıcıları şaşırtmata vede kullanıcılarının ilgisini çekmektedir. İnsanlar bazen facebook’un bağımlısı haline gelerek, kurtulamadıklarını da vurgulamaktalar. Facebook hesabını nasıl silerim? sorusunu aratan insanlar facebook kullanmasını bilmeyenler için hali bir zor olmaktadır. Facebook platformu kullanıcılarına geçici bir süreliğine facebook hesaplarını dondurm seçeneği sunmaktadır. İster uzun vadeli olsun ister bir kaç gün. Bu dondurma işlemi ardından ise tüm kişisel bilgilerinizi saklayabilirsiniz. Facebook hesabınızı dondurduktan sonra ise sizi diğer kullanıcılara karşı görünmez hale getiren facebook, geri döndüğünüz de aynen kaldığınız yerden kullanmaya devam ettirmektedir.

Facebook hesabımı kalıcı olarak nasıl silerim? Facebook kalıcı olarak nasıl dondururum? sorularına yanıt arayan insanlar için sayfamız da detaylı bilgilere ulaşabilirler. Sizler için aşağıda hazırladığımız facebook hesabını nasıl durduracağınızı anlattık. Unutmayın ki 14 gün daha aktif halde hesabınız duracak. Facebook hesabınızı hemen o an silmeniz mümkün değil. Şunu da unutmayın eğerki 14 günlük süre zarfın da facebook hesabınıza giriş yapar yada facebook uygulamalarını kullanırsanız, facebook hesabınızın silme talebini iptal edecek. Eğer ki 14 gün hesabınızı kullanmaz vede uzak durursanız facebook hesabınız kalıcı olarak silinecek vede artık tekrar aynı hesabı aktif edemeyeceksiniz. Aşağıda maddeler halinde anlatmış olduğumuz işlemleri uygulamadan yani facebook hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce bir kez daha düşünmeli vede iyice gözden geçirmelisiniz. Eğerki yakın sürede tekrar kullanacaksanız yada geri döneceksiniz, hesabınızı dondurmanızı tavsiye ederiz.

FACEBOOK HESABI DONDURMA

Kullanmakta olduğunuz facebook hesabınıza kullanmış olduğunuz eposta adresiniz vede facebook şifreniz ile oturum açın.

Facebook oturumunu açtıktan sonra, anasayfa bölümünde sağ üst köşede yer alan ‘HESABIM‘ bağlantısına gidin. Tıkladığınız zaman aşağı doğru liste açılacak.

Oradan ‘HESAP AYARLARI‘ kısmına gidin vede hesap ayarlarınızı değiştireceğiniz sayfaya yönleneceksiniz. Yönlenmiş olduğunuz sayfada bazı seçenekler bulunmaktadır. Sayfanın en aşağısına giderek orada bulunan son seçenek olan ‘HESABIMI DONDUR‘ seçeneğine tıklayın.

Karşınıza gelen ekranda ise facebook size emin olup, olmadığınızı vede neden heabınızı dondurmak istediğiniz hakkında sorular soracaktır. Size uygun olan seçeneği işaretleyerek ‘HESABIMI DONDUR‘ bağlantısını tıklayın.

En son olarak ise ‘FACEBOOK HESABINIZ DONDURULDU‘ yazısını gördüğünüz de, facebook hesabınızdan otomatik olarak çıkış yapılacak vede hesabınız dondurulmuş olacaktır.

Facebook hesabınızı dondurduktan sonra artık, facebook kullanıcıları sizinle ilgili hiç birşey göremeyecek vede kayıtlı olan bilgilerinize ulaşamayacaktır. Facebook, arama yerinde sizin adınızı soyadınızı yazan insanın karşısına hiç bir şekilde bilgileriniz çıkmayacaktır.

FACEBOOK HESABINI KALICI SİLME

Facebook platformuna kayıt olduğunuz eposta vede facebook şifreniz ile hesabınıza giriş yapın. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ‘HESABIM‘ menüsüne tıklayın.

Tıkladığınız menüde bazı seçenekler ile liste gelecek vede ‘YARDIM MERKEZİ‘ bağlantısına tıklayarak, ‘YARDIM MERKEZİ‘ bölümüne yönleneceksiniz. Yarım merkezine, anasayfanızın alt bölümün de bulunan ‘YARDIM‘ bağlantısından da gidebilirsiniz.

Yardım merkezi bölümün de bir çok seçenek bulunmakta, burda ise güvenlik seçeneğine tıklayın. Güvenlik tedbirleri vede internet güvenliği kısmından ‘HESAP KAPATME VE SİLME‘ bağlantısına gidin.

Hesap kapatma ve silme bağlantısına tıkladıktan sonra ise, hesap silme seçeneğinden ‘HESABIMI NASIL SİLERİM‘ seçeneğine tıklayın.

Karşınıza gelecek talimatları uygulayarak devam edin. Silme işlemini onaylamak adına onay kutucuğuna bastıktan sonra sizden şifenizi girerek vede karşınıza gelecek olan güvenlik için açılan resimdeki harfleri eksiksiz bir şekilde girerek doldurun.

Tüm hepsini eksiksiz şekilde doldurduktan sonra, neden facebook hesabınızı silmek istediğinizi de belirtin daha sonra ise, tamam butonuna basın. Facebook hesabınız 14 gün içinde silineceğini belirten bir eposta alacaksınız vede 14 gün sonunda hesabınız tamamen silinecektir.

Facebook Hesabını Kalıcı Nasıl Silerim , hakkında bilmediklerinizi sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sizin de eğerki facebook hesabını kalıcı nasıl silerim yazımız hakkında kafanıza takılan sorular varsa bize yorum bölümünden sorabilir vede sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşabilrisiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Allantoin Nelerde Bulunmakta?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed