Twitter Unfollow Yapanı Nasıl Öğrenebilirim?

Twitter Unfollow Yapanı Nasıl Öğrenebilirim? Twitter Unfollow Öğrenme, Takipciler twitter kullanıcıları için önem kazanmakta vede merak konusu…

Twitter Unfollow Yapanı Nasıl Öğrenebilirim? Twitter Unfollow Öğrenme

Twitter Unfollow Yapanı Nasıl Öğrenebilirim
Sayfa İçeriği: Twitter Unfollow Yapanı Nasıl Öğrenebilirim, Twitter Unfollow Öğrenme, Twitter Unfollow, Twitter Unfollow Yapanı Öğrenme, Twitter Unfollow Nedir, Twitter Unfollow Nasıl Öğrenilir, Twitter Unfollow Yapanı Bulma

Twitter unfollow yapanı nasıl öğrenebilirim, yazımız da hazırladığımız twitter ile ilgili unfollow yapanı öğrenme hakkında bilmeniz gerekenleri hazırladık vede sayfamız da yer verdik. Sizde yazımızın devamına giderek, twitter unfollow yapanı öğrenmede yardım alabilirsiniz. Twitter üzerinde takipçi elde etmek vede kazanmak sanıldığı kadar aslında zor bir durum değildir. Bu da sizin takip ettiğiniz kişilerin geri bildirimleri sayesin de sizede onları takip eden kişilerin size de takip olmaları sayesinde takipçiniz artmaktadır. Peki twitter unfollow yapanları öğrenme sorusu ile ilgili vede sizi takipten çıkanları bulmanız için neler yapmalısınız.

Twitter unfollow yapanı öğrenmek için 2 çeşit yöntem bulunmaktadır. Unfollow yapanları öğrenebilmek için yardımcı siteler üzerinde takipçilerini önceden kaybetmiş kullanıcı yeni listeleri karşılaştırarak öğrenebilmektedir. Twitter unfollow yapanı nasıl öğrenebilirim yazımız da bir çok sizin için bazı siteleri araştırdık vede sayfamız da derledik. Sizin için de yardım amaçlı vede işinizi kolaylaştıracak bilgiler bulunmaktadır.

TWİTTER UNFOLLOW YAPAN İNSANLARI BULMAK

TWİTTER UNFOLLOW YAPANLARI ÖĞRENME SİTELERİ

Who unfollowed me
Qwitter
Goodbye Buddy
Justunfollow

Who unfollowed me, sitesine basit vede kolay üye olarak size sunmuş olduğu takip etmekten vazgeçenleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Twitter hesabınızla da bağlanabilir vede üye girişi yapabilirsiniz. Girişinizi yaptıktan sonra who unfollowed me lite bağlantısına giderek, check unfollowers bağlantısına tıklayabilirsiniz. Qwitter, ücretsiz olarak sunulan version ile 1 twitter hesabını kimlerin unfollow yaptığını görebilirsiniz. Twitter hesabınız ile bağlantı sağlayabilirsiniz. Aylık olarak 2$ ödeyerek daha fazla twitter hesabının da unfollow yaptığını vede kimlerin takip ettiğini, hangi twitlerin retweet yapıldığını görebilirsiniz. Googdbye buddy, sitesine twitter hesabınız ile bağlanabilir vede her giriş yaptığınız da güncel twitter listenizi, bir önceki takipçi listeniz ile karşılaştırarak kimlerin sizi unfollow yaptığını öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanacak kişiler, 30 kişiye kadar unfollow yapanı görebilmektedir.

Justunfollow son sitemiz ise, sadece unfollow yapanları öğrenmek ile kalmayıp size otomatik olarak onları unfollow listenize ekleyebiliyorsunuz. Sitenin arayüzünün türkçe olması da kullanıcıların kolay kullanmasına avantaj sağlamaktadır. Twitter vede instagram hesaplarınızla bağlantı yapabilirsiniz.

Twitter Unfollow Yapanı Nasıl Öğrenebilirim, Siz değerli kullanıcılarımız için hazırladığımız twitter üzerinde unfollow yapanları basit şekilde vede ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de twitter unfollow yapanı nasıl öğrenebilirim yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Twitter unfollow yapanı nasıl öğrenebilirim, sayfamızı arkadaşlarınızın bilgisi için onlarlada paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Facebook Hesabını Kalıcı Nasıl Silerim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed