Facebook Nota İşareti Nasıl Yapılır?

Facebook Nota işareti Nasıl Yapılır? Facebook Nota İşareti Yapma, Facebook platformu üzerinde nota işareti yapmak isteyenler için detaylar yazımızda.

Facebook Nota İşareti Nasıl Yapılır? Facebook Nota İşareti Yapma

Facebook Nota işareti Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Facebook Nota İşareti Nasıl Yapılır, Facebook Nota İşareti Yapma, Facebook Nota İşareti, Facebook Nota İşareti Yapma, Facebook Nota İşareti Yapma Yöntemi, Facebook Nota İşareti Emoji, Facebook Nota İşareti Sembolü Yapma, Facebookta Kolay Nota İşareti Yapma

Facebook nota işareti nasıl yapılır, sayfamız da hazırladığımız facebook nota işareti yapma ile ilgili herşeyi öğrenebilirsiniz. Sizde artık basit vede kolay facebook üzerinde nota işareti yapabilirsiniz. Facebook statüsün de nota işareti her insan için basittir. Yapmanız gereken aslında okadar da zor değil, öncelikle facebook hesabınıza girerek, statünüzü güncelleyin vede nota işareti yapmak istediğiniz yere tıklayın. Bilgisayarınızın klavyenizin sağ tarafında yer alan numaraların üzerinde yer alan ‘NUM LOCK‘ tuşuna basarak sayıları yazma özelliğini aktif edin. Daha sonra klavyenizin sol alt köşesinde ‘ALT‘ tuşuna basılı tutarak ardından sağ tarafta sayı kısımlarından ‘1’ vede ‘3’ rakamlarına aynı anda basınız. Uygulama yaptığınız işlem başka işaretlerinide çıkardığından nota işaretini çıkarana kadar devam edin. Yaptığınız da ise ‘‘ nota işareti çıkacaktır.

Bir çok özellikte işaretleri aynı şekil de kullanabilir vede istediğiniz gibi yapmak istediğiniz şekilleri vede işaretleri bu yöntemlerle kendiniz de bulabilir vede size özel şeyler yapabilirsiniz. Eğerki facebook üzerinde durum paylaşımlarınızın yanına eklemek istediğiniz değişik işaretler arıyorsanız yukarda vermiş olduğumuz yöntemi kullanabilirsiniz.

FACEBOOKTA KOLAY NOTA İŞARETİ YAPMA

Klavyenizin üzerinde aynı tuşları kullanarak yapabileceğiniz birsürü işarette yapabilirsiniz. Kalp işareti gibi değişik işaretlerde aynı yöntemlerle çıkarabilirsiniz. Eğerki mac bilgisayar kullanıyorsanız, yapacağınız işlem windows işletim sistemi ile aynıdır. Klavyenizde ki, ‘FN’ tuşu yardımı ile ‘1’ vede ‘3’ rakamlarına aynı anda basarak nota işaretini yapabilirsiniz. FN tuşuda ALT tuşu görevini görmektedir.

Facebook Nota İşareti Nasıl Yapılır, Windows vede mac üzerinde facebook için farklı semboller vede şekiller nasıl yapabileceğinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sizde değişik şekilleri vede nota işaretini artık facebook üzerinde yapabilirsiniz. Üzgün surat,gülen surat, çeşiitli el işaretleri, çeşitli çiçekler gibi bir çok işaretleri yapabilir vede farklı müzik notlarını da çıkarmak için yukarda anlattığımız yöntemi kullanabilirsiniz. Sizin de facebook nota işareti nasıl yapılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Facebook nota işareti nasıl yapılır sayfamızı arkadaşlarınızı da bilgilendirmek vede haberdar etmek için onlarla da paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Twitter Unfollow Yapanı Nasıl Öğrenebilirim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed