Facebook’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Facebookta Engellendiğimi Nasıl Anlarım? Facebookta Engellendin Mi? Günümüz teknolojisinin büyümesi ile facebook ile ilgili sorularda çoğalmakta…

Facebookta Engellendiğimi Nasıl Anlarım? Facebookta Engellendin Mi?

Facebookta Engellendiğimi Nasıl Anlarım
Sayfa İçeriği: Facebookta Engellendiğimi Nasıl Anlarım, Facebookta Engellendin Mi, Facebookta Bir Kişinin Engellediğini Nasıl Anlarsınız, Facebookta Engelleyenleri Görme, Facebookta Sohbette Engellendiğimi Nasıl Anlarım, Facebook Messenger Da Engellendiğimi Nasıl Anlarım, Facebookta Birinin Beni Kısıtladığını Nasıl Anlarım, Facebook Messenger Da Silindiğimi Nasıl Anlarım, Facebook İçeriğe Ulaşılamıyor Ne Demek

Facebookta engellendiğimi nasıl anlarım, ile ilgili merak edilenleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Günümüz teknolojisin de en çok tercih edilen platform facebook üzerinde bir çok kişinin merak ettiği vede aradığı, facebookta engellendiğimi nasıl anlarım? Facebookte engellendin mi? yada Facebookta içeriğe ulaşılamıyor ne anlama gelmektedir? gibi bir çok soruya cevap aramakta. Sizler için hazırladığımız bu sayfamız da facebookta engellendiğimi nasıl anlarım? hakkında bilgileri hazırladık.

Facebookta engellendiğinizi anlamanın aslında kolay yolu vardır, bu yollardan ilki ise, arkadaş listenizde bulunan bir kişinin sizin listeniz de artık bir kaydı yoksa vede sizinde o kişiyi silmediğinizden eminseniz işte tam bu noktada o kişinin sizi engellediğini anlayabilirsiniz. Bu durumda o kişinin profiline girdiğin de karşınıza eğerki içeriğe ulaşılamıyor uyarısı geliyorsa, o kişi sizi engellemiştir.

FACEBOOKTA BİR KİŞİNİN ENGELLEDİĞİNİ NASIL ANLARSINIZ

Nerde ise günümüzün yarısını belki de çoğunluğunu aslında facebook üzerinde geçirmekteyiz. Bazen oyunlar oynamakta, bazen yakın arkadaşlarınız yada çevrenizle sohbet etmekte, bazende beğenmiş olduğunuz sayfaları gezmektesiniz. Peki sizi engelleyen kişiyi nasıl anlarsınız? Bu esnada ilk yapmanız gereken olay, engellediğini düşündüğünüz kişiyi arama motoru olan google’de aratmanızdır. Tabi aratma işlemine başlamadan önce facebook üzerinden oturumunuızu kapatmanız gerekmektedir. Google arama yerine engellediğini düşündüğünüz kişinin çift tırnak içinde “ADI SOYADI” şeklinde yazınız. Karşınıza bu kişi ile ilgili bir facebook hesabı geliyor ise eğerki, bu kişi facebook hesabını silmemiş demektir. Daha sonra yapacağınız işlem ise, facebook epostanız vede facebook şifreniz ile oturum açmak, açtıktan sonra ise facebook arama kutusuna engellediğini düşündüğünüz kişinin ‘ADI SOYADInı yazmak.

Eğer karşınıza bir sonuç gelmiyorsa %90 engellenmişsiniz demektir. Profil linkini, adres çubuğuna yapıştırıp enterladığınız da eğerki bu içeriğe ulaşılamıyor gibi uyarı alıyorsanız kesin engellenmişsiniz demektir. Engellediğini düşündüğünüz kişiyi başkla türlü anlamak için ise, bu kişinin yorum yapma vede ortak arkadaşlar yada hayran sayfalarıdır. Burda yapmanız gereken ortak arkadaşlara sormanız en iyi sonuçlardan biridir. Sizle ortak arkadaşınız filan yok ise diğer türlü anlayabilmek için, nerelere takıldığı, nerelere sık sık yorum yaptığını hatırlayıp bakmanızdır. Engellediğini düşündüğünüz kişinin en çok takıldığı yerlere bakın vede hala bir yer bulamıyorsanız hesabını kapamadığından emin iseniz engellendiğinizi düşünebilirsiniz.

Aslında son söze gelirsek, facebookta engelleme ile ilgili eğerki çözüm yolu bulamadıysanız hayatn akışına bırakıp engelleyen kişiyi umursamamak vede içinizi ferah tutmaktır. Bir kişi sizi engelliyorsa zaten bir bildiği vardır. Ya hoşlanmıyordur yada sevmiyordur. Bunlar saymakla bitmez. O yüzden sosyal medya insanın yaşamını etkilemek için bir huzursuzluk demektir. Mutluluğunuzu olumsuz şeyler ile mutsuzluğa çevirmeyin. Yolunuza bakın vede huzurunuzu kaçırmayın herşey sizin kendiniz vede sağlığınız için unutmayın.

Facebookta Engellendiğimi Nasıl Anlarım, yazımız da facebook üzerinde bir kişinin engellediğini anlamak vede engelleyen kişileri görmek için bilgiler bulabilirsiniz. Sizde facebookta arkadaşlarınızın sizi engellediğini düşünüyor iseniz sayfamızdan gerekli bilgilere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Facebookta engellendiğimi nasıl anlarım yazımzı hakkında kafanıza takılan soruları bize yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Facebook’a Reklam Verme Avantajları Neler?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed