Twitch Nasıl Bir Uygulama?

Twitch Nasıl Bir Uygulama? Twitch Yayını Ne Demek? Twitch güvenli mi? Hakkında tüm merak ettiklerinizi, yazımızın içeriğinden öğrenebilirsiniz.

Twitch Nasıl Bir Uygulama? Twitch Yayını Ne Demek?

Twitch Nasıl Bir Uygulama
Sayfa İçeriği: Twitch Nasıl Bir Uygulama

Oyuncuların yayın yaptığı ve büyük kitlelere hitap ettiği, hitap eder iken de, büyük paralar kazandığı uygulamaya twitch denir. Her türden oyun severin, rahatlık ile sevdiği oyunu izleyebilmesine olanak sunan twitch, kısa sürede dünyada en çok tıklanan siteler arasında yer almaktadır. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için twitch güvenli mi? ve twitch yayını ne demek? Sorularının cevaplarını ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Peki Twitch nasıl bir uygulama?

Twitch’de diğer uygulamalar ve siteler gibi canlı platform olarak geçmektedir. Bu tür platformlar ise çocuklar vede gençler için riskli olabilmektedir. Twitch uygulamasının müstehcen içerikler ile ilgili katı kuralları bulunmaktadır. Yalnız Grand Theft Auto V vede Crysis 3 gibi, şiddet vede yetişkin içerikli oyunlar için filtreler ya da yaş sınırlaması sunmamaktadır. Twitch uygulamasını kullanabilmeniz için en az 13 yaşında olmanız lazım. Yalnız çocuklar için, kullanıcılar twitch’i 15 yaşından büyüklerin kullanmasını önermektedir. Bunun neden ise, canlı yayının vede açık sohbetin olgun içeriğe öngürülemeyen, kolay erişim sağlanması olarak belirtilmektedir. Twitch platformunda bazı kurallar da bulunmaktadır, bu kuralları ihmal etmek ban sebebi olarak geçmektedir. Kullanıcıları rahatsız etmek, arog kullanmak vede illegal işlemler de bulunmak. Yazımızın devamına giderek twitch platformu hakkında daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Twitch Güvenli Mi?

Twitch Yayını Ne Demek?

Dünya da bir çok kitleye hitap eden vede bir çok kullanıcısı bulunan Twitch platformu, fortnite, pubg, minecraft, valorant, league of legends, couter-strike ve global offensive gibi bir çok popüler olan, bir çok e-spor oyunların müsabakalarının yayınları da dahil olmak üzere video oyunların canlı yayınlarını sunan yayın hizmetidir. Çoğunlukla da, oyun meraklısı kitlelerin ilgisini çeken twitch için sadece bir oyun platformu demek aslında yanlıştır. Çünkü twitch platformu kullanıcılarına müzik yayınları gibi, bir çok yaratıcı içerikler de sunmaktadır. Twitch platformu, 2011 Yılının haziran ayında Justin kan vede Emmett shear tarafından kurulmuştur. 2014 yılının şubat ayına kadar, Amerika birleşik devletlerinde ki, en büyük 4.cü internet trafiği kaynağıdır. 2014 yılında Amazon tarafından 970 milyon dolara satın alınmıştır.

Twitch platformuna üye olmanız için, cihazınıza öncelik ile uygulamasını indirmeniz lazım. Uygulamaya girerek ‘KAYDOL‘ kısmına tıklayın. Daha sonra sizden bazı bilgiler istenecek, onları da eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Bu doğrultu da twitch üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer ki twitch ilk defa üye olacaksanız, 1 aylık ücretsiz abone olabilmeniz mümkün. Hesabınızı açtığınız da, 7 günlük deneme süresi hakkınızı ister abone olarak, isterseniz de, abonelik olmadan ücretsiz olarak kullanmanıza sunmaktadır. Twitch, yayın izleme deneme süresinden sonra dilerseniz, ücretli abonelik üyeliğine tekrar geçiş yapabilirsiniz.

Twitch Uygulaması Ücretli Mi?

Ücretli twitch aboneliği; Twitch yayın izleme veya twitch yayın açma özelliklerini kullanabilmeniz için, öncelik ile uygulamaya kaydolmanız lazım. Üye olma fiyatları da, seçmiş olduğunuz kademeye göre değişiklik göstermektedir. Tercihlere göre kademe 1,2,3 seçeneklerinden birisini tıklamanız yeterlidir. Twitch abonelikleri banka kartı, kredi kartı, paypay, amazon pay, twitch hediye kartları vede paysafecard gibi ödeme seçenekleri ile satın alınabilir. Abonelikler için kullanılabilen ödeme yöntemleri, yaşadığınız bölgeye göre de değişiklik göstermektedir. Aboneliklerin ise her ay yenilenmesi lazım. Ödeme esnasın da ‘DAHA FAZLA‘ seçeneğinden 1 aylık, 2 aylık ya da 6 aylık abone olmanız da mümkündür. Satın alma işleminiz eğer başarılı olursa, eposta ile bilgilendirme gelmektedir. Ödeme yönteminiz ise, abonelik yenilemeleri vede ek ödemeler için uygulamaya kayıt edilmektedir.

Kayıtlı ödeme yöntemlerini ise dilediğiniz de ‘ÖDEME YÖNTEMİ‘ sayfasından görebilir ve yönetebilirsiniz. Aktif kayıtlı ödeme yöntemine sahip olmak, ek abonelik ödemeleri yapıldığın da ise kayıtlı olan ödeme yöntemini kullanarak, bu işlemleri çok daha hızlı yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Twitch Nasıl Bir Uygulama, twitch yayınlarını izlemek için, android tarayıcınız üzerinden ya da mobil tarayıcınızdan kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden twitch resmi sitesi üzerinden de kolaylıkla yayınları takip edebilirsiniz. Telefon üzerinden yayınları izlemek için twitch uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Eğer ki sizin de twitch nasıl bir uygulama, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Twitch nasıl bir uygulama, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da twitch güvenli mi yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Parmakta İltihaplı Şişlik Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed