WordPress İçerik Okuma Sayısı Nasıl Gösterilir?

WordPress içerik Okuma Sayısı Nasıl Gösterilir? Kaç Kişi Okudu Eklentisi, WordPress kaç kişi okudu nasıl gösterilir? İle ilgili bilinmesi gerekenler.

WordPress İçerik Okuma Sayısı Nasıl Gösterilir? Kaç Kişi Okudu Eklentisi

Wordpress içerik Okuma Sayısı Nasıl Gösterilir
Sayfa İçeriği: WordPress içerik Okuma Sayısı Nasıl Gösterilir

WordPress alt yapılı sitenizde içerik okuma sayısını gösterme ile ilgili merak ettiğiniz tüm her şeyi, yazımızın içeriğin de hazırlayıp derledik. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için wordpress kaç kişi okudu nasıl gösterilir? ve kaç kişi okudu eklentisi ile ilgili merak ettiklerinizi ayrıntılı olarak bulabilir ve öğrenebilirsiniz. Peki WordPress içerik okuma sayısı nasıl gösterilir?

Wp-postviews eklentisi sayesin de artık wordpress içerik okuma sayısını kolaylıkla gösterebilirsiniz. WordPress içerik okunma sayısını gösteren bir çok eklenti olmasına rağmen, en başarılı vede en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Siz de yazımızın devamına giderek wordpress içerik okuma sayısını gösterme ile ilgili eklenti kurulumuna ve düzenlemesi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

WordPress Kaç Kişi Okudu Nasıl Gösterilir?

WordPress Kaç Kişi Okudu Eklentisi

WordPress wp-postviews eklentisi için öncelik ile ‘AYARLAR’ üzerinden ‘EKLENTİLER’ ve ‘YENİ EKLE’ sekmesine gidin. Oradan ‘Wp-Postviews’ eklentisini indirin. Sonra ‘AYARLAR’ sekmesinden ‘Wp-Postviews’ kısmına tıklayarak, ayarları yapabilirsiniz. ‘Count views from’ kısmın da, okunma sayısının kimler için çalışmasını istiyorsanız ayarlayabilirsiniz. Mesela; Yalnızca üyeler veya tüm herkes için. Botların okunmaları sayılıp, sayılmayacağını da ayarlayabilirsiniz. ‘Views template‘ kısmında ise, kodun başına veya sonuna ‘okunma sayısı‘ gibi ibare ayarlayabilirsiniz. İçeriklerin altında, bulunan sayaç da yalnızca rakamların gözükmesini istiyor iseniz, resimde gördüğünüz biçimde bırakabilirsiniz. ‘Most viewed template’, kısmında admin panelindeki, görüntülenme saysını belirtiyor. ‘Yeni Yazılar‘ ve ‘Tüm Yazılar‘ kısmına gittikten sonra, oradan belirleyeceğiz sayaç. İsterseniz burada bulunan ‘views‘ kelimesini de ‘okunma‘ olarak değiştirebilirsiniz.

WordPress İçerik Okuma Sayısı Nasıl Gösterilir, wordpress alt yapılı siteniz de, içerik okunma sayısını dilediğiniz gibi kendiniz ayarlayarak, basit şekilde eklenti sayesinde gösterebilirsiniz. Eğer ki sizin de, wordpress içerik okuma sayısı nasıl gösterilir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. WordPress içerik okuma sayısı nasıl gösterilir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da wordpress içerik okuma sayısı gösterme yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Agorafobi Belirtileri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed